Wiedźmin 3 – rozpiska na Gamescom 2014 i zapowiedź publikacji obiecanych fragmentów rozgrywki!

News - Wiedźmin 3

Już w przyszłym tygodniu w Kolonii rozpoczną się targi Gamescom 2014. CD Projekt RED opublikowało właśnie listę atrakcji związanych z obecnością Wiedźmina 3 na niemieckiej imprezie. Jeśli zamierzacie odwiedzić stanowisko REDów na targach, czeka Was przednia zabawa, a jeżeli zostaniecie w domu, również nie macie powodów do narzekań. Szczegóły w rozwinięciu.

Pierwsza i najważniejsza wiadomość dotyczy fragmentów rozgrywki, które według obietnic miały zostać udostępnione dla wszystkich. Oto ich oficjalna zapowiedź:

Od przyszłego tygodnia zaczniemy publikować fragmenty rozgrywki, o które tak często nas pytaliście. Odświeżajcie więc naszą stronę i profile w mediach społecznościowych, bo szykujemy wiele atrakcji.

Z powyższej wypowiedzi można więc wywnioskować, iż owe trzydziestominutowe demo, zostanie podzielone na kilka mniejszych fragmentów, które będą regularnie publikowane.

Na miejscu, dla fanów, którzy zdecydują się zajrzeć na stanowisko polskiego dewelopera, przygotowano również pokazy Wiedźmina 3. Będą się one odbywały co pół godziny, a co jest warte uwagi, zostaną wyświetlone na dużym ekranie, w specjalnie przygotowanej na tą okazję sali kinowej. Kolejna rzecz to konkursy i gadżety jakie będzie można zgarnąć. Każda osoba, która obejrzy demo będzie miała szansę zdobycia t-shirtu ozdobionego motywem z gry.

Co więcej, zapowiedziano również konkurs wiedźmińskich samoje.... ehmmm ... wiedźmińskich selfie. Jest to kolejny sposób na zdobycie atrakcyjnych nagród. Wystarczy zrobić sobie fotkę z elementem stoiska REDów i podzielić się nią na portalach społecznościowych ( Facebook/Twitter/Instagram/Google+ ). Zdjęciami będzie można się pochwalić w dowolny dzień targów, w godzinach od 17 do 18 na stoisku twórców gry. Najfajniejsze z nich będą nagradzane.

Całość zapowiada się interesująco, ale mnie osobiście, jako osobę zaspokojoną jeżeli chodzi o materiały pokazujące rozgrywkę, interesuje coś innego. W końcówce zwiastuna "Miecz przeznaczenia" pojawił się kilkusekundowy urywek trailera CGI, więc liczę, że podczas targów zobaczymy kolejne dzieło Platige Image na czele z Tomaszem Bagińskim.

Więcej informacji na temat obecności REDów na targach Gamescom 2014 znajdziecie pod tym linkiem.