Nowości w W2 [SCREENY]!

News - Wiedźmin 2 XBOX360

Do premiery Wiedźmina 2 na Xboxa 360 coraz bliżej. I z biegiem czasu coraz bardziej zastanawiam się, czy kupno PlayStation było właściwą decyzją...

Dostaliśmy już w twarz genialnymi screenami, przepięknym trailerem, niebiańską wręcz Dark Edition, a wszystko wskazuje na to, że na tym nasza ekstaza się nie skończy.

Dzięki nowemu, nowoczesnemu silnikowi REDengine, Wiedźmin 2: Zabójcy Królów Edycja Rozszerzona posiada zarówno piękną grafikę jaki i zaawansowaną mechanikę rozgrywki. Gra oferuje graczom najpiękniejszy i realistyczny świat kiedykolwiek stworzony w grze wideo. Wiedźmin 2 dla wielu pozostaje najlepiej wyglądającą grą RPG dostępną na konsolę Xbox 360.

Wersja konsolowa została wzbogacona – względem tego, co już jest na PC – o 33 minuty dodatkowych filmów (w tym nowe intro) i jak szacują sami twórcy, około cztery godziny dodatkowej zabawy.
WIemy, że owe nowości dostaną też gracze PC-towi za darmo, w formie automatycznej aktualizacji.

Trzeba to przyznać, ci którzy kupią wersję na Xbox 360 na pewno nie pożałują. Pomijając sam fakt o wiele bardziej bogatej edycji kolekcjonerskiej, moim skromnym zdaniem, świat, czy choćby oprawa graficzna nie podlegają stereotypowi, że gry na konsole zawsze muszą być gorsze. Co więcej, da się odczuć, że w pewnych kwestiach jest nawet lepsza.