Wiedźmin 2 Xbox 360 - Relacja z konferencji

News - Wiedźmin 2 XBOX360

Cała konferencja została streszczona w rozwinięciu. Tam też znajdziecie odnośnik, by obejrzeć relację z playera. Cała konferencja trwałą ponad 30 minut, więc długa nie była w porównaniu z poprzednimi.

Na początek nowe intro:

18.50

Za 10 minut konferencja, a my będziemy na bieżąco uzupełniać tego newsa o nowe informacje. Jeśli z jakiegoś powodu nie możecie oglądać jej na żywo, poniższe informacje na pewno się przydadzą. Przepraszam z góry za baaardzo zwięzły i zawiły tekst - muszę się skupić na oglądaniu i pisaniu jednocześnie.

19.05-19.20

Konferencja rozpoczęła się - przemawia pewien człowiek, którego nazwiska nie usłyszałem. Przez pierwsze 5 minut opisuje grę. Swoją stroną, ma stylową koszulkę. ;) I teraz bajka, którą przewidywałem. Wiedźmin Edycja Rozszerzona. Tak, tak. ER Wieśka 2 na X360.

Pora na kolejne fakty: nowe 3.5 minutowe intro, 40 minut nowych scenek.
Cóż ja widzę - nowa edycja gry! "Dark Edition". Skład - podobny do kolekcjonerki, aczkolwiek głowa została zastąpiona medalionem. Przepiękne pudło zachęca do kupna. Premiera została wyznaczona na 17 kwietnia. Wiedźmin 2: Dark Edition będzie dostępny na Xbox-a i PC.

19.20-19.35

Właśnie ukazywany jest gameplay z xboxowej wersji z prologu. Grafika onieśmiela mimo słabej jakości transmisji. Z prologu przeszliśmy do epilogu i ostatniego dialogu w grze - rozmowy z Letho. Zapomniałem wspomnieć o 15% zniżce na Wieśka na GoG'u.

19.40

No, to konferencja zakończona. Obejrzeć ją możecie TUTAJ. Mam nadzieję, że moja relacja się przydała. Teraz wystarczy już tylko szykować pieniądze na "Mroczną Edycję".