Co w downloadzie piszczy... Cz.2

News - Modyfikacje

Tak jak powiedziałem 1 czerwca - Dziś udostępnimy Wam kolejne dodatki/modyfikacje. Niestety, w dzisiejszej aktualizacji naszego Downloadu nie zaszczycimy Was modami do Wiedźmin Pierwszego. Za to znaleźliśmy kilka fajnych modyfikacji do najnowszej odsłony przygód sami wiecie kogo ;).

Pełna lista wrzuconych w dniu dzisiejszym modów znajduje się w rozwinięciu.

  • Klasyczne kości - Podmienienie wyglądu standardowych kości do pokera na kości z pierwszej części. Przykład w linku.
  • Czarny Wilk - Ten z kolei mod zmienia... kolor włosów Geralta na czarne. Być może niektórym nie spodoba, ale postanowiliśmy jednak owy mod dodać.
  • Nielimitowany ekwipunek - Coś dla tych, którzy nie lubią porządkować inwentarza. Już mówię o co chodzi. Otóż, mając tą modyfikacje możecie mieć do woli rupieci w swym ekwipunku, a Geralt i tak nie będzie przeciążony.
  • Trailer Armor - Być może niektórym się ta zbroja spodoba. Jest to dokładnie ta sama zbroja, która została przedstawiona w trailerze. Jak wypróbujecie, napiszcie czy została estetycznie wykonana ;)

Oprócz tego poprawiliśmy linki do modyfikacji i patchów związanych z Wiedźminem Pierwszym, ponieważ niektóre już wygasły. Dodaliśmy również Podstronę opisującą porady i wskazówki ogóle.

Zapraszamy do pobierania i przypomnienia sobie fabuły pierwszej części gry.