Zapraszamy na IV Zlot GameWalk + konkurs!

News - Redakcja

Choć wciąż chłodek za oknami (niestety tegoroczna zima na razie odwala całkowitą lipę…), a do wakacji daleko, polska sieć GameWalk organizuje czwarty już wakacyjny Zlot Fanów Gier. Jeżeli chcecie spędzić swoje wakacje w doborowym towarzystwie, nawiązać długoletnie znajomości, wygrać świetne nagrody i wziąć udział w pasjonujących dyskusjach, to zbierajcie pieniążki i zaklepujcie sobie miejsce w kalendarzu!

W tym roku 11 - 18 lipca należy do GameWalk. Na cały tydzień zagnieździmy się w leżących w Sudetach Wschodnich Górach Opawskich, niedaleko granicy czeskiej. W tegorocznym repertuarze czekają nas długie i gorące niczym żar dysputy m. in. na temat czyhającego już za rogiem Wiedźmina 3, Dragon Age: Inquisition, czy Assasins Creed: Black Flag, ale najprawdopodobniej znajdzie się również co nieco dla wiernych fanów LoL’a. Nie myślcie jednak, że cały tydzień spędzicie w budynku przyklejeni do projektorów, czy też w domkach ostrząc zęby na konkursowe nagrody! Wśród atrakcji znaleźć możecie również darmowe kajaki, rowerki wodne, sześciogodzinną wycieczkę z przewodnikiem na Biskupią Kopę (890 m. n.p.m.) oraz wizytę w parku linowym. Oczywiście to nie wszystko, szykujemy dla Was również wiele miłych niespodzianek! ;-)

Cena z pełnym wyżywieniem i zakwaterowaniem - 440 zł! Jeżeli jednak ta kwota mimo wszystko przewyższa Wasze możliwości finansowe, nie martwcie się. Organizatorzy pomyśleli również i o tym. Więcej informacji znajdziecie pod tym linkiem:

LINK

Pierwszy konkurs już dla Was mamy – jest nim poniższy kod na ufundowany przez cdp.pl klucz na e-booka Sezonu burz. Zrealizować go można tutaj. Kto pierwszy ten lepszy!

6bd8-e1f9-15e3-4b6e