Test wiedzy z uniwersum Wiedźmina #03 – start konkursu!

News - Redakcja

Wspólnie z naszym partnerem, sklepem abasim.pl, mamy przyjemność zaprosić Was do udziału w konkursie, w którym można wygrać grę Władca Pierścieni: Wojna na Północy. Sprawdźcie, co trzeba zrobić, aby ją zdobyć!

Zadanie konkursowe polega na tym, aby udzielić odpowiedzi na poniższe pytania związane z uniwersum Wiedźmina. Odpowiedzi na pytania konkursowe należy przesyłać na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. z dopiskiem w temacie maila „konkurs”. Więcej informacji znajdziecie w regulaminie.

Aktualne pytania:

1. W jaki sposób Jaskier otrzymał nową lutnie?

2. Czego zażądał Geralt od Jeża, gdy ten obronił go w Cintrze?

3. Ile marek dostał Wiedźmin od Herboltha za zabicie Zeugla?

4. Dlaczego mieszkańców podgrodzia nękała "Bestia"?

5. Kim był towarzysz Codringhera?

Wygrywa osoba, która prześle największą liczbę prawidłowych odpowiedzi we wszystkich turach konkursu. Jeżeli kilka osób nadeśle prawidłowe odpowiedzi na wszystkie pytania, to zwycięzca zostanie wylosowany (poprzez odpowiednią funkcję w Excelu) spośród tych osób.

Nawet jeżeli nie znacie odpowiedzi na któreś z pytań, to warto przesłać odpowiedzi na te na, które znacie, ponieważ im większa ilość zgłoszeń (czyli popularność konkursu), tym szybciej wystartuje następny konkurs ;-)

Prosimy o niezamieszczanie odpowiedzi w komentarzach!

REGULAMIN:

 1. Nagrodę w konkursie sponsoruje sklep abasim.pl.
 2. Nagrodą w konkursie jest egzemplarz gry Władca Pierścieni: Wojna na Północy w wersji PC.
 3. Organizatorami konkursu jest portal witchersite.pl oraz sklep abasim.pl.
 4. Konkurs rozpocznie się 17 listopada i będzie trwał do 23 listopada 2013 roku.
 5. Ogłoszenie wyników nastąpi 24 listopada 2013 roku.
 6. Przedmiotem konkursu jest podanie prawidłowych odpowiedzi na podane powyżej pytania konkursowe. Kolejne tury konkursu z następnymi pytaniami będą pojawiały się na Warowni Starego Morza co dwa dni (wtorek i czwartek). Ogólnie wszystkich pytań konkursowych będzie 15.
 7. Każda nadesłana prawidłowa odpowiedź daje 1 punkt.
 8. Uczestnikami konkursu nie mogą być pracownicy abasim.pl oraz redaktorzy portalu Witchersite.pl odpowiadający za organizację konkursu (Protagonista, Heller, Warzoch oraz NastY).
 9. Odpowiedzi na pytania konkursowe należy przesyłać na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. z dopiskiem w temacie maila „konkurs”.
 10. Zwycięzcą zostanie osoba, która prześle największą liczbę prawidłowych odpowiedzi, a tym samym uzyska najwięcej punktów. Jeżeli kilka osób nadeśle prawidłowe odpowiedzi na wszystkie pytania, to zwycięzca zostanie wylosowany (poprzez odpowiednią funkcję w Excelu) spośród osób, które udzielą prawidłowych odpowiedzi na największą liczbę pytań ze wszystkich tur konkursu.
 11. Redakcja Warowni Starego Morza zastrzega sobie prawo do publikacji nadesłanych odpowiedzi.
 12. W sytuacjach wyjątkowych Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do zmiany niniejszego Regulaminu.
 13. W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem zastosowanie znajdują odpowiednie przepisy prawa.

Zapraszamy do udziału i życzymy powodzenia!

...

Opinia redakcji o grze Władca Pierścieni: Wojna na Północy:

Można powiedzieć, że Tolkien stworzył uniwersum fantasy wszech czasów. Zarówno książkowa, jak i filmowa trylogia Władcy Pierścieni, to produkcje najwyższej klasy. Niestety tym czego brakuje jest trzymająca najwyższy poziom gra RPG osadzona w świecie Froda, Gandalfa i Aragorna. Władca Pierścieni: Wojna na Północy produkcją wybitną nie jest, ale posiada spory świat gry, oryginalną historię, satysfakcjonujące walki, do tego magię Śródziemia sprawiającą, że gra po prostu daje przyjemność. Krótko mówiąc, to najlepsze powstałe dotychczas komputerowe RPG osadzone w tym uniwersum! :-)

Informacje o sponsorze:

Abasim.pl to internetowy sklep z grami na PC oraz konsole. Stworzony dla graczy oraz miłośników elektronicznej rozrywki. Bogata oferta to najnowsze wydania jak i klasyka gier.

Abasim.pl = wysoka jakość obsługi. Co to znaczy w praktyce? Po pierwsze – zadowolenie Klienta, które jest dla Nas najistotniejsze – Między innymi to wyróżnia Nas na tle konkurencji. Po drugie – proste zasady zwrotów i reklamacji (Dział reklamacji, co prawda obrósł kurzem z powodu braku pracy, ale czerwony guzik jest w pogotowiu) i po trzecie – atrakcyjna cena, jesteśmy jednym z tańszych sklepów na rynku gier w internecie, a to pozwoli na zaoszczędzenie na kolejną dawkę elektronicznej rozrywki ;). Warto dodać, że w sklepie znajdziesz stały dział promocji, dodatkowo co jakiś czas wysyłamy do naszych Klientów kupony rabatowe.

Wszystkie oferowane gry są nowe, w fabrycznej folii. Produkty pochodzą z oficjalnych kanałów dystrybucji. Nie sprzedajemy używanych gier.

Jako jeden z niewielu sklepów z grami, produkty wysyłamy w firmowych opakowaniach kartonowych, produkt zabezpieczamy folią bąbelkową.