Test wiedzy z uniwersum Wiedźmina #02 – start konkursu!

News - Redakcja

Wspólnie z naszym partnerem, sklepem abasim.pl, mamy przyjemność zaprosić Was do udziału w konkursie, w którym można wygrać grę Grand Theft Auto IV. Sprawdźcie, co trzeba zrobić, aby ją zdobyć!

Zadanie konkursowe polega na tym, aby jak najszybciej odpowiedzieć na poniższe pytania związane z uniwersum Wiedźmina. Odpowiedzi na pytania konkursowe należy przesyłać na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. z dopiskiem w temacie maila „konkurs”. Więcej informacji znajdziecie w regulaminie.

Aktualne pytania:

1. Co według wieśniaków sprzedaje Abigail?

2. Gdzie wykonujemy misję "Wór pełen piór"?

3. Kto przez długi okres czasu był koszmarem Ciri?

4. Jakie zwierzątko miał Vysogota?

5. Gdzie i kiedy w grze Wiedźmin 1 po raz pierwszy spotykamy Zoltana?

Wygrywa osoba, która jako pierwsza prześle największą liczbę prawidłowych odpowiedzi. Każda pierwsza najszybciej nadesłana prawidłowa odpowiedź daje 1 punkt. Nawet jeżeli minie już sporo czasu od startu konkursu, a zna się odpowiedź na któreś z pytań, to warto przesłać odpowiedź, ponieważ im większa ilość zgłoszeń (czyli popularność konkursu), tym szybciej wystartuje następny konkurs :-)

Prosimy o niezamieszczanie odpowiedzi w komentarzach!

Ranking:

REGULAMIN:

 1. Nagrodę w konkursie sponsoruje sklep abasim.pl.
 2. Nagrodą w konkursie jest egzemplarz gry Grand Theft Auto IV w wersji PC.
 3. Łączny koszt nagrody to około 60 złotych.
 4. Organizatorami konkursu jest portal witchersite.pl oraz sklep abasim.pl.
 5. Konkurs rozpocznie się 11 października i będzie trwał do 14 października 2013 roku.
 6. Ogłoszenie wyników nastąpi 15 października 2013 roku.
 7. Przedmiotem konkursu jest jak najszybsze udzielenie odpowiedzi na jak największą ilość pytań konkursowych związanych z uniwersum Wiedźmina. Kolejne tury konkursu z następnymi pytaniami będą pojawiały się na Warowni codziennie przez najbliższe 2 dni (sobota i niedziela). Ogólnie wszystkich pytań konkursowych będzie 20.
 8. Każda pierwsza najszybciej nadesłana prawidłowa odpowiedź daje 1 punkt.
 9. Uczestnikami konkursu nie mogą być pracownicy abasim.pl oraz redaktorzy portalu Witchersite.pl.
 10. Odpowiedzi na pytania konkursowe należy przesyłać na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
 11. Zwycięzcą zostanie osoba, która jako pierwsza prześle największą liczbę prawidłowych odpowiedzi, a tym samym uzyska najwięcej punktów. To do niej powędruje nagroda.

Zapraszamy do udziału i życzymy powodzenia!

...

Opinia redakcji o grze Grand Theft Auto IV:

GTA 3 wprowadziło najpopularniejszą serię Rockstara w erę grafiki trójwymiarowej, a GTA 4 w epokę next gen. Pomimo tego, że od premiery tej produkcji minęło już prawie 5 lat, to nadal rozmach czwartej części gangsterskiej sagi robi ogromne wrażenie. Wiarygodnie odwzorowane tętniące życiem miasto Liberty City, genialnie opowiedziana historia, wyraziste postacie i do tego wszystkiego, to co najważniejsze, czyli ogromna przyjemność płynąca z rozrywki... Krotko mówiąc – w GTA 4 trzeba zagrać!

Informacje o sponsorze:

Abasim.pl to internetowy sklep z grami na PC oraz konsole. Stworzony dla graczy oraz miłośników elektronicznej rozrywki. Bogata oferta to najnowsze wydania jak i klasyka gier.

Abasim.pl = wysoka jakość obsługi. Co to znaczy w praktyce? Po pierwsze – zadowolenie Klienta, które jest dla Nas najistotniejsze – Między innymi to wyróżnia Nas na tle konkurencji. Po drugie – proste zasady zwrotów i reklamacji (Dział reklamacji, co prawda obrósł kurzem z powodu braku pracy, ale czerwony guzik jest w pogotowiu) i po trzecie – atrakcyjna cena, jesteśmy jednym z tańszych sklepów na rynku gier w internecie, a to pozwoli na zaoszczędzenie na kolejną dawkę elektronicznej rozrywki ;). Warto dodać, że w sklepie znajdziesz stały dział promocji, dodatkowo co jakiś czas wysyłamy do naszych Klientów kupony rabatowe.

Wszystkie oferowane gry są nowe, w fabrycznej folii. Produkty pochodzą z oficjalnych kanałów dystrybucji. Nie sprzedajemy używanych gier.

Jako jeden z niewielu sklepów z grami, produkty wysyłamy w firmowych opakowaniach kartonowych, produkt zabezpieczamy folią bąbelkową.