Test wiedzy z uniwersum Wiedźmina #02 – zapowiedź konkursu!

News - Redakcja

Wspólnie z naszym partnerem, sklepem abasim.pl, mamy przyjemność poinformować Was, że już w najbliższy piątek wystartuje drugi test wiedzy z uniwersum Wiedźmina. Sprawdźcie, co tym razem będzie można wygrać!

Nagrodą główną w konkursie będzie egzemplarz gry Grand Theft Auto IV w wersji PC!

Pierwsza tura pytań konkursowych pojawi się na stronie Warowni Starego Morza w najbliższy piątek (11.10.2013) o godzinie 22.

Zapraszamy do udziału i życzymy powodzenia!

...

Opinia redakcji o grze Grand Theft Auto IV:

GTA 3 wprowadziło najpopularniejszą serię Rockstara w erę grafiki trójwymiarowej, a GTA 4 w epokę next gen. Pomimo tego, że od premiery tej produkcji minęło już prawie 5 lat, to nadal rozmach czwartej części gangsterskiej sagi robi ogromne wrażenie. Wiarygodnie odwzorowane tętniące życiem miasto Liberty City, genialnie opowiedziana historia, wyraziste postacie i do tego wszystkiego, to co najważniejsze, czyli ogromna przyjemność płynąca z rozrywki... Krotko mówiąc – w GTA 4 trzeba zagrać!

Informacje o sponsorze:

Abasim.pl to internetowy sklep z grami na PC oraz konsole. Stworzony dla graczy oraz miłośników elektronicznej rozrywki. Bogata oferta to najnowsze wydania jak i klasyka gier.

Abasim.pl = wysoka jakość obsługi. Co to znaczy w praktyce? Po pierwsze – zadowolenie Klienta, które jest dla Nas najistotniejsze – Między innymi to wyróżnia Nas na tle konkurencji. Po drugie – proste zasady zwrotów i reklamacji (Dział reklamacji, co prawda obrósł kurzem z powodu braku pracy, ale czerwony guzik jest w pogotowiu) i po trzecie – atrakcyjna cena, jesteśmy jednym z tańszych sklepów na rynku gier w internecie, a to pozwoli na zaoszczędzenie na kolejną dawkę elektronicznej rozrywki ;). Warto dodać, że w sklepie znajdziesz stały dział promocji, dodatkowo co jakiś czas wysyłamy do naszych Klientów kupony rabatowe.

Wszystkie oferowane gry są nowe, w fabrycznej folii. Produkty pochodzą z oficjalnych kanałów dystrybucji. Nie sprzedajemy używanych gier.

Jako jeden z niewielu sklepów z grami, produkty wysyłamy w firmowych opakowaniach kartonowych, produkt zabezpieczamy folią bąbelkową.