Wygraj Wiedźmińskie puzzle – konkurs! [Aktualizacja]

News - Redakcja

W związku z pojawieniem się kontrowersyjnych uwag dotyczących konkursu postanowiliśmy wyjaśnić sytuację, abyście nie mieli najmniejszych wątpliwości, iż nie ma żadnych haczyków, i przede wszystkim, że warto wziąć udział w konkursie. Zapraszamy do rozwinięcia.

Poniżej znajduje się zaktualizowany regulamin konkursu.

REGULAMIN:

 1. W konkursie mogą wziąć udział jedynie osoby, które polubiły fanpage sklepu GameLord, sieci Gamewalk oraz CD Projekt - Gry Bez Prądu.
 2. Nagrodę w konkursie sponsoruje sklep GameLord.
 3. Nagrodą w konkursie jest egzemplarz Wiedźmińskich puzzli (wzór puzzli wybiera zwycięzca).
 4. Łączny koszt nagrody to około 60 złotych.
 5. Organizatorami konkursu jest portal Witchersite.pl oraz sklep GameLord.
 6. Konkurs rozpocznie się 30 czerwca i będzie trwać do 25 lipca 2013 roku.
 7. Ogłoszenie wyników nastąpi 26 lipca 2013 roku.
 8. Przedmiotem konkursu jest zaprojektowanie logotypu portalu Witchersite.pl oraz opracowanie klimatycznego (związanego ze światem Wiedźmina) sloganu, który to logo będzie opisywał/uzupełniał.
 9. Uczestnikami konkursu nie mogą być pracownicy sklepu GameLord oraz redaktor naczelny portalu Witchersite.pl.
 10. Nie zastrzegamy sobie praw do wykorzystania nadesłanych prac w celach innych niż ściśle związane z omawianym konkursem.
 11. Pracę konkursową należy przesłać na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .
 12. Spośród wszystkich nadesłanych prac jury złożone z redaktora naczelnego portalu Witchersite.pl i przdstawiciela sklepu GameLord wybierze zwycięzce, do którego powędruje nagroda.

Jak pewnie powyżej zauważyliście postanowiliśmy przedłużyć czas trwania konkursu o kolejne 10 dni (do 25 lipca), aby dać wszystkim dotychczas niezdecydowanym osobom czas na stworzenie i nadesłanie prac. Pamiętajcie - konkurs to zabawa, a nie praca!

Osoby, które jeszcze nie nadesłały prac, zapraszamy do udziału i życzymy powodzenia!

|Aktualizacja 26 lipca|

Wyniki konkursu pojawią się tak szybko, jak tylko uda nam się skonsultować ze sponsorem (są z tym jakieś problemy - najprawdopodobniej znajduje się na wakacyjnym urlopie)w celu wybrania zwycięskiej pracy.