Wygraj Wiedźmińskie puzzle – konkurs!

News - Redakcja

Wspólnie z naszym partnerem, sklepem GameLord, mamy przyjemność zaprosić Was do udziału w konkursie, w którym można wygrać egzemplarz Wiedźmińskich puzzli. Sprawdźcie, co trzeba zrobić, aby je zdobyć!

Zadaniem konkursowym jest zaprojektowanie logotypu portalu Witchersite.pl oraz opracowanie klimatycznego (związanego ze światem Wiedźmina) sloganu, który to logo będzie opisywał/uzupełniał. Warunkiem koniecznym do wzięcia udziału w konkursie jest polubienie na Facebooku fanpage sklepu GameLord, sieci Gamewalk oraz CD Projekt - Gry Bez Prądu. Więcej informacji znajdziecie w zamieszczonym poniżej regulaminie.

REGULAMIN:

 1. W konkursie mogą wziąć udział jedynie osoby, które polubiły fanpage sklepu GameLord, sieci Gamewalk oraz CD Projekt - Gry Bez Prądu.
 2. Nagrodę w konkursie sponsoruje sklep GameLord.
 3. Nagrodą w konkursie jest egzemplarz Wiedźmińskich puzzli (wzór puzzli wybiera zwycięzca).
 4. Łączny koszt nagrody to około 60 złotych.
 5. Organizatorami konkursu jest portal Witchersite.pl oraz sklep GameLord.
 6. Konkurs rozpocznie się 30 czerwca i będzie trwać do 15 lipca 2013 roku.
 7. Ogłoszenie wyników nastąpi 16 lipca 2013 roku.
 8. Przedmiotem konkursu jest zaprojektowanie logotypu portalu Witchersite.pl oraz opracowanie klimatycznego (związanego ze światem Wiedźmina) sloganu, który to logo będzie opisywał/uzupełniał.
 9. Uczestnikami konkursu nie mogą być pracownicy sklepu GameLord oraz redaktor naczelny portalu Witchersite.pl.
 10. Pracę konkursową należy przesłać na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .
 11. Spośród wszystkich nadesłanych prac jury złożone z redaktora naczelnego portalu Witchersite.pl i przdstawiciela sklepu GameLord wybierze zwycięzce, do którego powędruje nagroda.

Zapraszamy do udziału i życzymy powodzenia!