III Zlot Fanów Gier - konkurs

News - Redakcja

Chciałbyś pojawić się na organizowanym przez nas III Zlocie Fanów Gier, ale nie masz na to pieniędzy? Chcielibyśmy dać Ci okazję, abyś i Ty się tam pobawił/a. Wortale należące do Sieci GameWalk.pl organizują konkurs, w którym do wygrania jest pełna wizyta na naszym zlocie, który odbędzie się w miejscowości Lidzbark Welski w dniach 9-16 sierpnia. Wygrana obejmuje zapewnienie noclegów, pełnego wyżywienia oraz wszystkich atrakcji, które przygotowaliśmy dla uczestników przez 7 dni imprezy. Co zrobić, aby zgarnąć nagrodę? Sprawa nie jest taka prosta. Należy wymyślić nazwę dla naszych Zlotów oraz przygotować pod nią logo. Prace można nadsyłać do 10 lipca 2013 roku. Więcej informacji znajdziecie w zamieszczonym w rozwinięciu regulaminie. Koniecznie go przeczytajcie przed przystąpieniem do konkursu. W razie niejasności prosimy o opisanie sprawy w komentarzu. Życzymy wygranej i widzimy się na zlocie.

Więcej informacji o naszej imprezie znajdziecie pod adresem: www.gamewalk.pl/zlot

Wygraj pobyt na III Zlocie Fanów Gier!

REGULAMIN:

 1. Organizatorami i sponsorami konkursu są wortale należące do Sieci GameWalk.pl
 2. W konkursie mogą wziąć udział wszystko osoby, które chciałyby pojawić się na III Zlocie Fanów Gier organizaowanym w Lidzbarku Welskim w dniach 9-16 sierpnia.
 3. Nagrodą w konkursie jest darmowy pobyt na III Zlocie Fanów Gier obejmujący noclegi, przygotowane przez nas atrakcje oraz pełne wyżywienie.
 4. Łączny koszt nagrody to około 350 złotych.
 5. Konkurs rozpocznie się 23 czerwca i będzie trwać do 10 lipca 2013 roku.
 6. Ogłoszenie zwycięzcy nastąpi do 15 lipca.
 7. Wyniki opublikowane zostaną na stronach tematycznych i społecznosciowych organizatorów.
 8. Przedmiotem konkursu jest wymyślenie nazwy dla organizowanych przez nas zlotów oraz przygotowanie ciekawego logo.
 9. Przygotowane przez siebie prace należy wysyłać pod adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. koniecznie umieszczając w temacie dopisek „Konkurs”
 10. Spośród wszystkich nadesłanych prac jury wybierze najciekawszą i najbardziej interesującą pracę, która zdobędzie ufundowaną nagrodę.
 11. Jeśli okaże się, że osoba nagrodzona zapłaciła już za pobyt, to wszystkie wpłacone koszty zostaną jej zwrócone.
 12. Zastrzegamy sobie prawo do nagrodzenia tylko pracy, która wyda nam się interesująca i warta uwagi.
 13. Nie zapewniamy, że zwycięska nazwa i logo zostaną oficjalnie przez nas wykorzystane, choć mamy taką nadzieję