Geralt i Hawke w jednym żyli świecie...

News - Redakcja

Jak już wcześniej pisaliśmy, dawno nie było u nas żadnego konkursu. Wydaje nam się, że czas to zmienić, więc razem z Cudami Thedas postanowiliśmy jeden dla was zorganizować.

Dzięki uprzejmości Severana, nagrodą za pierwsze miejsce będzie edycja gry Wiedźmin 2: Zabójcy Królów na platformę XBOX360. Nówka, nieśmigana, z folią ochronną na pudełku.

Ale żeby zdobyć ten egzemplarz trzeba się troszkę wysilić. Otóż warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest wysłanie na e-mail redakcji WSM pracy, która łączyłaby światy dwóch gier - Dragon Age oraz Wiedźmina.

Więcej w rozszerzeniu

Forma dowolna. Może to być grafika, obrazek, opowiadanie, komiks, filmik, cokolwiek... Z tymże - nie może to być plagiat czyjegoś dzieła. A jeśli do wykonania, załóżmy, grafiki użyłeś/aś gotowych już, cudzych obrazków to prosimy podać źródło.

Co się tyczy opowiadań - jeśli zdecydowałeś/aś się na taką formę pracy, to ułatwiłoby to oceniającym sprawę, gdyby w załączniku/linku był odnośnik do pliku w formacie *.doc

Na wasze dzieła będziemy czekać od dnia dzisiejszego do 15 lipca 2012r. włącznie, a wyniki ukażą się w ciągu tygodnia od zakończenia wysyłania prac. Przewidujemy ewentualny poślizg, gdyby któryś z oceniających nie miał w tym czasie dostępu do prac, bo z wiadomych przyczyn byłby poza domem (wakacje, urlop) i w tym przypadku prosimy o nie wysyłanie później wiadomości z pytaniem "Kiedy wyniki?".

No to pióra w dłoń, pędzle w drugą i do dzieła ;). Życzymy powodzenia.

Edit: Termin wysyłania prac wydłużony do 15 lipca br.