Wczoraj, dziś i jutro

News - Redakcja

Na pewno niektórzy z was zauważyli, że na naszym forum działa fanklub Wiedźmina. Nazywa się on Aedd Gynvael i w ostatnich dniach przeszedł gruntowną przemianę. Zamiast trzech frakcji istnieje teraz tylko jedna, za to mocniej rozbudowana, stworzona na przykładzie tytułowego miasta. Oczywiście zapraszamy do dołączenia i wspólnej zabawy.

Drugą sprawą jest to, że mimo długiego czasu od premiery gry nasza biblioteka jest uboga. Wynika to z wielu czynników, głównym jest brak wolnego czasu przez członków redakcji oraz fakt, że nie mamy żadnego redaktora. I w związku z tym zwracamy się do was z prośbą - osoby, które chciałyby należeć do naszej załogi i którym nie straszne są czasami słowa ostrej krytyki mogą wysłać na nasz e-mail (zakładka kontakt) wiadomość, o chęci dołączenia. Każda pomoc się przyda.

Na odstrzał poszła też stara ankieta, a w jej miejsce weszła nowa ;p Znajduje się po prawej stronie menu, wystarczy lekko przewinąć stronę w dół i zagłosować. Ponadto w szeregi redakcji WSM zawitała nowa newsmanka aska001. Serdecznie witamy.

I uwaga, uwaga! Dawno nie było jakiegoś konkursu prawda? Też to zauważyliśmy, więc postanowiliśmy, razem z redakcja Cudów Thedas coś dla was przygotować. Wstępne wersje zasad są już opracowywane, więc jedyne co w tej chwili wystarczy zrobić, to czekać na odpowiedni news i rozmyślać o czym konkurs będzie. Jak myślicie? Napiszcie w komentarzach.