Warownia Was potrzebuje!

News - Redakcja

Planujemy sporządzić artykuł na temat wiedźmińskich gadżetów. My, jako redakcja, nie posiadamy ich wszystkich, dlatego wychodzimy z prośbą do użytkowników naszego wortalu i forum o przesłanie opisów wraz z fotkami* na Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , który został specjalnie założony na tę akcję. Bardzo nam pomożecie wysyłając wszelakie informacje o gadżetach, plakatach, ulotkach promujących grę itp..

Sami nie jesteśmy w stanie znaleźć wszystkich bonusów i gadżetów - będziemy wdzięczni za każdą informację! Jeśli już będziecie w trakcie pisania maila, to postarajcie się dopisać krótką ocenę przedstawianego gadżetu. Na koniec nadmieniamy, że nie chodzi nam o gadżety z EK.

*) Jeśli nie posiadacie fotografii, możecie podać dokładniejszy opis. W przypadku strzelania fotki, zwróćcie uwagę na to, by gadżety były zaprezentowane na jednolitej i "czystej" powierzchni, np. pustym stole, biurku.