Wesołych Świąt Bożego Narodzenia i szczęśliwego nowego roku!

News - Redakcja

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia i zbliżającego się nowego roku chcielibyśmy złożyć Wam serdeczne życzenia.

Wygraj książkę Wiedźmin: Sezon Burz!

Zireael

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia wszystkim Bywalcom Warowni życzę dużo zdrowia i wytrwałości Ciri, byście mieli siłę do pokonywania przeszkód na codziennym szlaku. Jaskrowej pogody ducha i uśmiechu, żeby nie dać się zwariować w szarawej rzeczywistości. Przyjaciół jak Zoltan, którzy zawsze są gotowi do pomocy. By każdy/a z Was znalazł swoją Yen/Geralta i Wasze Ostatnie Życzenie. Dużo cierpliwości papy Vesemira, aby wytrwać do nadchodzącego dodatku. Podczas zimowania ogrzejcie się przy domowym ognisku, napełnijcie brzuchy pyszną strawą, a głowy pozytywnym nastawieniem i nabierzcie sił przed kolejnym wyruszeniem na szlak. A w sylwestra nie przesadźcie trunkami, bo dobrze wiecie jak to się może skończyć na przykładzie Geralta, Eskela i Lamberta. Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku życzy Zireael.

Lukas77PL

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzę każdemu z Was przede wszystkim, aby pasek zdrowia był zawsze zapełniony na sto procent, a wskaźniki energii i adrenaliny wystarczyły aby przyjąć na klatę największe wyzwania nadchodzących dni. Oby w bareczku zawsze gościł konkretny zapas Mordowni, i abyście znaleźli pod choinką tonę najwyższej jakości lootu. Przy stole wigilijnym uważajcie za to, aby sięgając po pierogi nie pogasić przypadkiem wszystkich świeczek. Najedzcie się do syta, lecz jeśli spadnie trochę śniegu, nie ważcie się tykać tego żółtego. Oby te święta zapewniły Wam wystarczającą ilość czasu na medytację i odpoczynek oraz spędzenie wielu miłych dni w atmosferze rodzinnego ciepła.

Miniony rok okazał się naprawdę udany jeśli chodzi o wydane gry i wiele innych wydarzeń. Najpiękniejsze w tym wszystkim jest to, że w tym istnym sezonie burz najjaśniejszą postacią był bez wątpienia Geralt. Tak jak nam się marzyło, otrzymaliśmy grę roku, a ponadto jeden z najlepszych dodatków fabularnych jakie kiedykolwiek zostały zaprojektowane. Jeśli chodzi o Warownię, czasem było lepiej, a innym razem masa obowiązków nie pozwoliła zrealizować niektórych rzeczy tak, jakbyśmy sobie wymarzyli. Bez obaw, możecie być pewni, że w Nowym Roku zwiększymy obroty, bo najlepsze jeszcze przed nami. Wytrwałości i nieustannego rozwijania pasji życzę również Wam.

Regis

Z okazji Bożego Narodzenia i nadchodzącego nowego roku chciałbym życzyć wszystkim czytelnikom Warowni jak najwięcej wartościowych przygód, dobrych, a zarazem niczym wiedźmińska drużyna z Sagi - trochę szalonych - przyjaciół. Wytrwałości na szlaku w podążaniu za swoim przeznaczeniem. Żeby nigdy nie zabrakło Wam iście wiedźmińskiego poświęcenia. Codziennego odkrywania w sobie i swoich towarzyszach pozytywnych rzeczy. W każdej chwili życia bycia skromnym, dobrym i szczęśliwym człowiekiem. I na koniec tradycyjnie wesołych Świąt Bożego Narodzenia spędzonych w ciepłej, rodzinnej atmosferze życzy Regis!