Full Combat Rebalance v1.5

News - Wiedźmin 2 PC

Zespół Ifrit znów zaskakuje! Niedawno wydany został FCR w wersji 1.5. Niesie ze sobą nie byle jakie zmiany, bo aż 50 poprawek, nową główną cechę i 50-stronicową instrukcję. Oczywiście możecie to już znaleźć w naszym downloadzie. Mile widziane są opinie w komentarzach.

A co więcej? Zapraszamy do zapoznania się z nadchodzącą wielkimi krokami przygodą o nazwie Rozdroża.

Znacznie więcej informacji od twórców w rozwinięciu!

Rozdroża

Gdy koń Geralta, Płotka, pada w trakcie długiej podróży, wiedźmin zostaje zmuszony do postoju we wsi Rozdroża. Szybko odkrywa, że ta odcięta od świata osada stała się miejscem konfliktu między dwiema zwalczającymi się grupami bandytów. Mieszkańcy są przerażeni, bezsilni wobec zagrożenia. Przypadkiem, stajesz się jedyną osobą, która może rozwiązać sytuację.

Rozdroża to przygoda opierająca się na wyborach. To ty decydujesz, jak zakończyć konflikt w wiosce.
Wesprzesz jedną ze stron w walce, pozwolisz im pozabijać się wzajemnie czy może spróbujesz pogodzić zwaśnione obozy? Mamy nadzieję, że nie jest to prosty wybór. Ciężko jest rozpoznać, czy dana ścieżka jest “dobra” czy “zła. Proste zadanie staje się coraz bardziej zagmatwane wraz z rozwojem historii. A sama wioska kryje wiele tajemnic, które czekają na odkrycie…

Języki: polski; angielski w przygotowaniu
Czas gry: 8 godzin

Cechy

  • całkowicie odmieniona lokacja Odmętów
  • ponury nastrój
  • autorska ścieżka dźwiękowa
  • 16 zakończeń ilustrowanych retrospekcjami
  • ulepszona walka na pięści

Full Combat Rebalance

Full Combat Rebalance zawsze celował w realistyczną i bliską realiom świata wiedźmińskiego rozgrywkę. Aby jeszcze bardziej zwiększyć dreszczyk emocji związany z polowaniem na potwory, wersja 1.5 wprowadza opcję ograniczonej ilości potworów, gdzie jakość zastępuje ilość. Jako wiedźmin nie znajdziesz się już na polu bitwy. Zamiast fal przeciwników, lokacje gry staną się bardziej jak tereny łowieckie, gdzie musisz wykorzystać swe eksperckie umiejętności aby dopaść kilka śmiertelnie groźnych potworów.

Nową wersję da się jeszcze bardziej modyfikować. Z 6 poziomami trudności fani Wiedźmina nie będą mieli problemu z dostosowaniem moda do swoich potrzeb. Wystarczy parę sekund by wybrać opcje w instalatorze. Możliwa jest nawet instalacja wszystkich usprawnień nie związanych z walką bez podstawy moda – bez najmniejszej zmiany w mechanice i balansie.

» Oficjalna strona