Wiedźmin 3 już w produkcji?

News - Wiedźmin 2 PC

Wywiad [Przeprowadzony przez serwis the-witcher.de] z Janem Bartkowiczem przyniósł wielką zagadkę... Otóż, są pogłoski, że kroi się Wiedźmin 3. Jan wielu szczegółów nie zdradził, ale myślę że po przeczytaniu tego tekstu zaczniecie już snuć fabułę W3... ;] Przejdźmy do sedna: Cały wywiad znajdziecie TU, a z kolei w rozwinięciu jest obecny fragment - kluczowego - tekstu, przetłumaczony przez zaprzyjaźniony serwis, gexe.pl

To dobre pytanie. Cóż, myślę, że problem, który mają z tym niektóre osoby, dotyczy całościowego wrażenia - pierwsza część mogła bez problemów być samodzielną, pojedynczą grą, podczas gdy część druga i jej zakończenia w logiczny sposób otwierają historię na część trzecią. To przykład, który można traktować podobnie do "Piratów z Karaibów", gdzie pierwszy film stanowi kompletną, samodzielną historię, która zdaje się być niemożliwa do zmiany i dalszego rozwinięcia, aż do momentu, gdy przychodzi nam na myśl, iż powinna być to trylogia. Właśnie wtedy ludzie zaczynają mieć ten problem. Zakończenie "Zabójców Królów" stanowi początek znacznie większych wydarzeń, podczas gdy zakończenie Wiedźmina 1 było trzymającym w napięciu przerywnikiem."

(...)Polityczne zmiany i wydarzenia w części drugiej mają znacznie większą skalę, niż w pierwszej odsłonie gry. Nie można ot tak otworzyć sobie Puszkę Pandory i potem bez problemu zamknąć ją z powrotem. Wszystko to zamieściliśmy w epilogu(...). "Wiedźmin 2" był naszym Opus Magnum ["największym dziełem" - Wiktul] gdy go zapowiadaliśmy oraz gdy wreszcie go opublikowaliśmy. Myślę, że niektórzy mają problem z tym, iż jest to druga część trylogii.

A więc resztę pozostawiam w Waszych rękach. Snujcie i główkujcie nad fabułą W3. "Gdzie, jak i kiedy?" To jest wasza dewiza na dzisiejszą noc ;)

Zachęcamy do udzielania się w temacie poświęconym W3 ---> Jaki powinien być Wiedźmin 3?