NY Times i Wiedźmin?

News - Wiedźmin 2 PC

Pewnie myślicie, że to kolejna recenzja... Tak, to kolejna recenzja. Tym razem jednak nie byle jaka, bo recenzentem był Seth Schiesel z New York Times! Na pewno każdy z Was spotkał się z tytułem owej gazety i pewnie domyślacie się, że jest to jedno z największych mediów prasowych na świecie. Jak wypadł Wiesiek Drugi? Otóż został ciepło przyjęty i recenzent na pewno spędzi długie godziny przed PC-tem. Kto wie... - Może i przed Xbox'em, ale to pod koniec roku... ;) Oby... Miejmy nadzieję, że owa wersja ukaże się jak najszybciej... Ale wracając. Wyraził się następująco:

Innowacyjna, konsekwentnie dojrzała oraz niezwykle wyrazista gra napędzana przez fascynujące, pięknie przedstawione postaci poruszające się po świecie fantasy pełnym mrocznych, politycznych intryg a także niejednoznacznych wyborów moralnych[...]... na nowo kreśli oczekiwania wobec całego gatunku.

Cały artykuł w języku angielskim można przeczytać TU.

A na koniec mały poradnik jak wycisnąć więcej z Wiedźmina 2. Następujący poradnik opisuje opcje graficzne i pomaga zrozumieć konfiguracje i ustawienia graficzne gry - czyli coś dla zielonych w dziedzinie grafiki komputerowej/informatyki. Poradnik oczywiście w języku angielskim... Zapraszamy do lektury PORADNIKA.