Koszulki dla poszkodowanych posiadaczy EK

Dodano: 23.05.2011 / autor: Administrator
News - Wiedźmin 2 PC

Posiadacze Edycji Kolekcjonerskich Wiedźmina 2 (ale nie wszystkich!) mogą już składać zamówienia na koszulki w ramach rekompensaty za opóźnienie w aktywacji gry.

Pełna treść wiadomości, którą właśnie otrzymali klienci Sklepu Gram.pl - w rozwinięciu.

Drogi Graczu,

Firma CD Projekt wspólnie ze Sklepem Gram.pl uruchomiły już specjalną stronę z upominkami dla posiadaczy Edycji Kolekcjonerskiej gry Wiedźmin 2: Zabójcy Królów.

W związku z tym, że posiadasz Edycję Kolekcjonerską Wiedźmina 2 i nie mogłeś jej aktywować przed godziną 10:30 dnia 16 maja, a nie jak pierwotnie zakładano od 00:01, firmy CD Projekt i CD Projekt RED przygotowały dla Ciebie specjalny upominek w postaci unikalnej wiedźmińskiej koszulki wykonanej wg jednego z 5 projektów w wersji męskiej lub damskiej, w wybranym przez Ciebie rozmiarze.

Pod adresem wiedzmin2.gram.pl/koszulki możesz do 31 maja, do godziny 23:59 złożyć zamówienie na wybraną koszulkę. Po tym terminie nie będzie już możliwe zamawianie koszulek. 1 czerwca zgłoszenia zostaną zebrane i rozpocznie się produkcja koszulek. O dokładnym terminie ich wysyłki zostaniesz poinformowany na początku czerwca.

Koszulki mogą wybrać tylko ci klienci Sklepu Gram.pl, do których gra została wysłana przed piątkiem 13 maja, godziną 18:00. Jeśli klient jest uprawniony do odbioru koszulki, wystarczy, że poda swój adres e-mail oraz numer zamówienia Gram, zawierającego Edycję Kolekcjonerską Wiedźmina 2. Klient może wybrać tyle koszulek, ile Edycji Kolekcjonerskich Wiedźmina 2 zamówił. Upominek zostanie wysłany pod ten sam adres, pod który wysłany został Wiedźmin 2 lub do punktu, w którym klient odbierał swój egzemplarz Edycji Kolekcjonerskiej.

Wszelkie uwagi prosimy wysyłać na adres e-mail Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Pozdrawiamy,
Gram.pl oraz CD Projekt