Darmowe DLC, parametry grafiki i wywiad z aktorami

News - Wiedźmin 2 PC

Twórcy gry rozmawiali z klientami sieci handlowej GameStop. Z ujawnionych informacji można się dowiedzieć o kilku interesujących rzeczach, między innymi o tym, że będą dostępne darmowe dodatki typu DLC. Okazję do rozmowy mieli także użytkownicy Facebooka. Rozmowa prowadzona była za pośrednictwem profilu GameStopu. W 450 wypowiedziach padały pytania odnośnie ogółu gry, fabuły, wymagań, a także rozwoju marki.

Inne informacje znajdziecie w rozwinięciu.

Developerzy zapewnili też że jedynym warunkiem stojącym na przeszkodzie do DLC będzie niezarejestrowanie gry. Pojawiły się także nowe informacje o dodatkach. Pierwsze DLC – Troll Trouble będzie można pobrać w dniu premiery!

I na koniec kwestie czysto techniczne. W grze można będzie ustawić 20 różnych parametrów grafiki. Dostępny ma być też specjalny tryb nazywany „Uber Sampling”, przeznaczony dla komputerów z wyższej półki.

Źródłem jest portal Gry-online.pl

Udostępniamy także wywiad z Januszem Germanem (Detmold),Pawłem Szczesnym (Zoltan) i Elżbietą Jędrzejewską (Filippa). Wszystko dotyczy oczywiście dubbingu w Wiedźminie 2. Zapraszamy do oglądania!