Problemy z EK

News - Wiedźmin 2 PC

Niektórzy z Was już dostali swoją EK. Niektórzy z Was są z niej zadowoleni. Niektórzy z Was nie mogą się doczekać, ale niektórzy z Was dostali wadliwe lub uszkodzone elementy EK. Niestety. Wina transportu? Paczkowania? Czy po prostu zrządzenie losu? Nie wiem. Natomiast wiem, że coraz więcej osób zgłasza się do Gram.pl lub CD Projektu z pytaniem "Co mam w takiej sytuacji zrobić?!". Odpowiedzi znajdziecie w rozwinięciu.

Zapraszamy też do tematu Edycja Kolekcjonerska Wiedźmina 2, gdzie opisujecie swoje wrażenia po pierwszym kontakcie z bonusami.

Prosimy o przesyłanie zgłoszeń przypadków uszkodzeń popiersia, a także wszelkich uwag dotyczących braku elementów i innych nieprawidłowości na specjalny, dedykowany adres email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Za nieprawidłowości i uszkodzenia serdecznie przepraszamy i zobowiązujemy się je jak najszybciej naprawić. Zapewniamy, że sprawa jest dla nas priorytetowa i odpowiemy na wszystkie zgłoszenia tak szybko, jak tylko to możliwe.

Więcej informacji znajdziecie pod TYM adresem.

Na pocieszenie nowe szczegóły odnośnie Nocnej Premiery!

Każdy kto kupi wtedy Wiedźmina 2 dostanie darmowy kod DLC na zestaw miecznika! Dodatkowo co setny kupujący Wiedźmina 2 na nocnej premierze otrzyma oryginalny wiedźmiński t-shirt, a osoby które pojawią się przebrane za dowolnego z występujących w grze potworów, mają szansę zgarnąć wyjątkowe nagrody w postaci wycieczki na targi Gamescom w Kolonii oraz atrakcyjnych gadżetów. Dla uczestników imprezy przygotowano również specjalne okolicznościowe monety. Jak je zdobyć? Odpowiedź poznacie tylko na Nocnej Premierze!