Kobiety w Wiedźminie

News - Wiedźmin 2 PC

Kolejny temat na dziś to - Kobiety. Oczywiście będą to kobiety ze świata Wiedźmina. Zamieszczę krótki opis każdej z pań i odniosę do źródła. Te informacje opublikował serwis destructoid.com. Niektóre postacie są już znane, a inne jeszcze nie. Na co czekasz? Poznaj je!

Zacznę cytatem, naprawdę przemyślanym cytatem

Być może myślałeś, że kobiety w Wiedźminie 2 tylko mrugają swoimi słodkimi oczami dla nastoletnich graczy? Nic nie może być dalsze od prawdy, oprócz faktu, że gra nie jest dla niepełnoletnich... Głównie.

Z pierwszych 8 godzin, podczas których grałem, kobiety były najsilniejszymi i najzdolniejszymi postaciami jakie Geralt spotkał. Jeszcze raz - wszyscy mężczyźni to albo gwałciciele, cierpiący z powodu nadmiernej brawury, potrzebujący pomocy, albo intryganci, albo po prostu nieprzyzwoicie krzyczący idioci.

Jest to tylko namiastka tego, co możecie przeczytać w źródle (Do którego z resztą i tak odeślemy). Teraz zaprezentuję Wam kilka kobiet z gry.

Ves

To jest Ves. Jest ona żołnierzem Temerskim. Zwerbował ją Vernon Roche. Pochodziła z chłopskiej rodziny i z początku nie wiedziała nic o wojskowym życiu. Sheala

To z kolei jest Sheala de Tancarville. Interesuje się alchemią i budzi respekt u czarodziejek. Pomoże nam ona w walce z Kejranem. Filippa

Tej pani chyba nie muszę przedstawiać. Jest to Filippa Eilhart! Tak, zgadza się! Jest on jedną z najbardziej utalentowanych czarodziejek w Północnych Królestwach.