Nowe szczegóły dotyczące Edycji Kolekcjonerskiej.

News - Wiedźmin 2 PC

Serwis gram.pl w współpracy z firmą CD Projekt udostępnił całkiem nowy artykuł. Tym razem poświęcony zawartości Edycji kolekcjonerskiej Wiedźmina 2, a dokładniej standardowej talii kart do gry i kośćmi wraz z poręcznym woreczkiem.

Firmą, która wykonała kości jest Q - Workshop. Firma ta zajmuje się tworzeniem kości do gry od 2004 roku. Ostatnimi laty poszerzyła swoją sukcesywność także za granicą. Projekt kości został wielokrotnie zmieniany tak aby był on zgodny z oczekiwaniami obydwu stron. Pamiętacie kości z Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina 1? To właśnie ta sama firma.

Zdjęcia i więcej informacji w rozwinięciu newsa.

Talię kart, która jest wzorowana na oryginalnych wizerunkach postaci z gry wykonała firma Płatnik. Zajmuje się ona wykonywaniem również puzzli. Jest też doskonałą wiadomość dla początkujących pokerzystów. Słynny bard i trubadur Jaskier postanowił podzielić się z Wami jego tajemnicami dotyczącymi gry w pokera i karty.W końcu to stały bywalec tawern! Poradnik jego autorstwa również znajdzie się w Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina 2.

Kości Woreczek Talia Wachlarzyk