Historia Kurtki Niebieskich Pasów i Tajemniczego Kupca

Dodano: 09.04.2011 / autor: Administrator
News - Wiedźmin 2 PC

Jak pewnie wiecie, kupując EK Wiedźmina 2 na gram.pl, otrzymamy dwa dodatki: Kurtkę Niebieskich Pasów i Tajemniczego Kupca, który dostępny jest też w EP.

Kurtka Niebieskich Pasów łączy się z historią Vernona Rocha - dowódcy oddziału specjalnego "niebieskie pasy" i prawej ręki króla Foltesta. Vernon uchodzi wśród nieludzi za bezlitosnego mordercę - zabijał komanda Scoia'tael podczas wojny z Nilfgaardem, wieszał przywódców na przydrożnych drzewach. To właśnie z myślą o nim przygotowano Kurtkę Niebieskich Pasów.

Więcej w rozwinięciu newsa

Pancerz oprócz obrony przed obrażeniami będzie gwarantował swobodę ruchów - idealny dla osób stawiających walkę mieczem na pierwszym planie. Schowki i kieszenie gwarantują szybki dostęp do petard, olejów i eliksirów. Możemy przypuszczać, że Kurtka Niebieskich Pasów będzie miała dodatkowo kaptur. Kolorystyka zostanie zachowana w odcieniach błękitu, na pancerzu znajdzie się godło Temerii, jako symbol oddania Foltestowi.

Drugim dodatkiem jest Tajemniczy Kupiec. To postać, o której wiedzą tylko najlepiej poinformowani mieszkańcy Królestw Północy. Tajemniczy kupiec jest łasy na oreny - każdy kto ich trochę posiada kupi u niego unikalne i potężne przedmioty z dalekich krain oraz rzadkie komponenty, których można użyć do wykucia broni i pancerzy.

Za granicą będą dostępne inne dodatki.