Wiosenna konferencja

Dodano: 08.04.2011 / autor: Administrator
News - Wiedźmin 2 PC

14 kwietnia w warszawskiej Fabryce Trzciny odbędzie się wiosenna konferencja, na której zostaną zaprezentowane takie gry jak LEGO, Piraci z Karaibów, Virtua Tenis 4, Guild Wars 2 i Red Faction Armaggedon. CD Projekt również zaszczyci tę uroczystość swoją obecnością, pokaże kilka gier ze swojego katalogu, ale gwoździem programu będzie - jak sami dobrze wiecie - Wiedźmin 2.

Prezentację, podczas której zostaną ujawnione nowe nieznane fakty z Wiedźmina 2, poprowadzi Starszy Producent - Tomasz Gop. Zostanie na niej przedstawiona polska wersja językowa gry - na którą wszyscy z takim zniecierpliwieniem od dawna czekamy - poznamy także szczegóły procesu instalacji, bonusy dla graczy, którzy zdecydują zarejestrować swoją kopię oraz obsługę 3D i silnika Wiedźmina 2.

Przypominamy, że prezentację będziemy mogli zobaczyć na żywo na oficjalnym facebooku CDP.

Aktualizacja: dopiero teraz spostrzegłam na swoim e-mailu newsletter CD Projektu na ten temat. Ciekawych odsyłam do rozwinięcia newsa.

Witajcie, Studio CD Projekt RED pragnie poinformować, że tegoroczna, wiosenna konferencja odbędzie się 14 kwietnia w warszawskiej Fabryce Trzciny. Premiera Wiedźmina 2: Zabójcy Królów odbędzie się już za niecałe dwa miesiące a konferencja będzie okazją dla wszystkich fanów do zapoznania się z najnowszymi, bardzo istotnymi faktami dotyczącymi nadchodzącej gry.

Wśród kluczowych tematów jakie będą omówione znajdziemy:

  • Minimalne oraz rekomendowane wymagania sprzętowe - ich wpływ na wydajność gry,
  • Różnice w poszczególnych wersjach językowych oraz cenzura,
  • Zabezpieczenia oraz wątpliwości związane z nimi,
  • Import zapisanego stanu gry z pierwszej części,
  • REDengine - szczegóły silnika,
  • I wiele innych.

Krążą także pogłoski o specjalnej ofercie przygotowanej na ten dzień przez naszych przyjaciół z GOG.com (niekoniecznie dotyczące tylko Wiedźmina 2;). Aby dowiedzieć się więcej na ten temat, sprawdzajcie regularnie oficjalną stronę GOG.

Wszystkich graczy zapraszamy do oglądania konferencji na żywo na facebook.pl/cdprojekt oraz na stronie portalu polygamia.pl.

P.S. Mały bonus:)

» Źródło: Gram.pl