Konsolowy Wiedźmin 2

Dodano: 07.04.2011 / autor: Administrator
News - Wiedźmin 2 PC

Ciekawe czy ten news kończy dzisiejsze informacje na temat Wiedźmina 2, a także czy jutro znów zostaniemy zasypani taką liczbą doniesień i spekulacji. Wracając do tematu: o tym, że prawdopodobieństwo wydania Wiedźmina 2 na konsole jest coraz większe, pisaliśmy już przedwczoraj. Dzisiaj dotarły do nas kolejne dowody potwierdzające, że oficjalne zapowiedzenie konsolowego Wiedźmina 2 to tylko kwestia czasu. Przypuszczamy. że usłyszymy tę radosną nowinę na targach E3.

Więcej informacji w rozwinięciu newsa.

Dzisiaj TVN CNBC w swoim studio gościło prezesa CD Projekt RED - Adama Kicińskiego. Dyskusja tyczyła się całkiem błahych spraw, jak zbliżająca się premiera Wiedźmina 2 i kwoty, jakie gra zapewni CD Projektowi i Optimusowi. Jedna rzecz nas jednak zaskoczyła w tabeli poniżej można zobaczyć szacowane przychody wersji konsolowej, która to nie została jeszcze oficjalnie zapowiedziana. Czyżby oznaczało to, że Wiedźmin 2 na konsole powstanie na pewno? przychody

Dyskusja z ręki pana prowadzącego zeszła na wersję konsolową. Męczony pytaniami Adam Kiciński przyznał, że Wiedźmin 2 przygotowany jest z myślą, by trafić na PlayStation 3 i Xboksa 360. Jakby tego było mało, prezes powiedział, że "najlepszą okazją do rozmowy o konsolowym Wiedźminie będą największe targi growe, czyli E3".

Szkoda tylko, że wersja na konsole nie wyjdzie wtedy, kiedy na PC. Zwiększyłoby to przychody CD Projektu. Jednak, gdyby miało to opóźnić premierę gry, na którą z niecierpliwością wyczekamy, lepiej poczekać.

» Źródło: Gamezilla