Oficjalny poradnik do Wiedźmina 2

Dodano: 07.04.2011 / autor: Administrator
News - Wiedźmin 2 PC

Dzisiejszy dzień jest po prostu szalony - praktycznie co chwilę dodajemy nowe newsy. Dawno CD Projekt nie sprawił nam takiej niespodzianki - ilość podanych przez nich informacji jest ogromna. Mamy nadzieję, że taka sytuacja potrwa aż do premiery - 17 maja. Co tym razem dla Was mamy? Właśnie dowiedzieliśmy się, że w sklepie Gram.pl będzie można kupić oficjalny poradnik do Wiedźmina 2.

Więcej informacji na ten temat oraz zdjęcia z poradnika znajdziecie w rozwinięciu newsa.

Poradnik ma zawierać dokładny opis przejścia wszystkich misji, komplet map i ogólne porady dotyczący gry - wszystkie te informacje w aż 155 stronach. Oprócz tego dostaniemy rozkładaną mapę Królestw Północnych, którą możecie zobaczyć poniżej.

poradnik

Według informacji zawartych na stronie Gram.pl dowiemy się jak ukończyć wszystkie questy (zarówno wątki główne, jak i poboczne), a także jakie konsekwencje będzie miały nasze działania. Zobaczymy mapy wszystkich lokacji z gry, a także dostaniemy spis wszystkich zakończeń Wiedźmina 2.

Nieobce będą nam tajniki magii, walki, rzemiosła i alchemii, które zdradzi nam poradnik. Autorzy podpowiedzą nam również jak skutecznie rozwijać postać Geralta.

poradnik

W tworzeniu poradnika, który trafi do nas w okolicach premiery Wiedźmina 2 brała czynny udział ekipa CD Projekt Red.

poradnik

Poradnik możecie zamówić w sklepie Gram.pl, jego cena wynosi 29,99 zł.