Nowe artworki

Dodano: 06.04.2011 / autor: Administrator
News - Wiedźmin 2 PC

Nasza galeria przeżywa ostatnia prawdziwe oblężenie. Dzisiaj wrzuciliśmy do niej kilka nowych artworków z Wiedźmina 2: Zabójcy Królów. Zobaczycie na nich, między innymi, wczesne prace twórców nad jednym z bossów.

Bezpośrednio do obrazków traficie w kategorii artworki, aczkolwiek polecamy zapoznać się z przygotowanymi przez nas opisami, poniżej i w rozwinięciu newsa.

Draug

Wiedźmin 2 - Draug Wiedźmin 2 - Draug

Draug to potężny golem ognia. Będzie on drugim bossem, z którym zmierzy się nasz Geralt. Jest potwornie silny, co więcej, może się zmienić w ogniste tornado lub kulę ognia. W walce z nami wykorzysta także łuczników i katapulty.

Troll

Wiedźmin 2 - Troll

Kolejne artworki i kolejni przeciwnicy? Trolli chyba nie trzeba przedstawiać. Te mniej lub bardziej rozumne stworzenia mogliśmy spotkać w niejednym RPG-u. Jak widać na załączonych szkicach, możemy się ich także spodziewać w Wiedźminie 2. Mam nadzieję, że twórcy poruszą problemy moralne, zabić trolla czy nie, w końcu on nie musi być potworem. Kto czytał sagę, to wie o czym mówię.

Arachas

Wiedźmin 2 - Arachas

W walce z Arachasami nie powinniśmy być dręczeni przez rozterki moralne. Te arachnoidy to twardzi przeciwnicy i raczej nie będą z nami dyskutować. Mieliśmy okazję widzieć potyczkę z Arachasem na jednym z pokazów gry.

Wyspa Tentadrake

Wiedźmin 2 - Wyspa Tentadrake

Na koniec odchodzimy od potworów i bossów, a skupimy się na lokacji. Na artworku widać porośnięte wysokimi drzewami bagno, w którym gnije wół. Takie obrazki będziemy pewnie niejednokrotnie podziwiać spacerując po wyspie zamieszkanej przez potwora zwanego Tentadrake. Jest on pierwszym bossem, na którego natkniemy się podczas rozgrywki. Ten ogromny głowonóg będzie nas próbował spacyfikować za pomocą licznych, wyrastających z jego ciała i równie ogromnych co on sam macek.