Co współnego ma Tomasz Gop z Gamespotem?

News - Wiedźmin 2 PC

News, choć ze spiskowo chwytliwym tytułem, nie będzie o przekrętach finansowych, czy podkradaniu informacji przez polskie studio, ale, bez skandalu i niezwykłych wiadomości, będzie o wywiadzie. Chociaż z tymi wiadomościami może nie do końca, bo, zwykłe czy nie zwykłe, pojawiają się w nim nowe screeny, a sama rozmowa dostarcza kilku informacji. Cennych? Oceńcie sami. Oto fragment wstępu przez nas przetłumaczony.

Kiedy w 2007 roku, Wiedźmin 1 ujrzał światło dzienne, od razu stał się niespodziewanym hitem, czego skutkiem było rzecenie nowego światła na "zachodnie" RPG i ich mechanikę gry, zwłaszcza te, które odnoszą się do walki.
Wiele cech, które uczyniło go tak wielkim, powraca w sequelu, a większość, jeśli nie wszystkie, zostały odpowiednio podrasowane, dając graczom wspaniałą przygodę, w której wpłynąć mozna nie tylko na rozwój gry, ale również na jej historię.
Rozmawialiśmy z Tomaszem Gopem, starszym producentem Wiedźmina 2 aby uzyskać aktualne informacje nt. rozwoju owej gry oraz, mamy nadzieję, ewentualne wydanie na konsole.

Nie pozostaje nam nic innego jak odesłać was do źródła, czyli TUTAJ oraz do naszej galerii, gdzie owe screeny trafiły. (TADAM)