Wiedźmin 2 - nowe informacje z zapowiedzi PCGames

News - Wiedźmin 2 PC

Pamiętacie pewnie tawerniany gameplay Wiedźmina 2 z kościanym pokerem (znajduje się kilka newsów wcześniej), ale niewielu z Was wie, że został on dołączony do niemieckiego magazynu PCGames w numerze 01/11 wraz z obszerną zapowiedzią. Postanowiliśmy zrobić mały rekonesans, który doprowadził nas do kilku świeżych informacji. Otóż redaktor niemieckiego magazynu, podobnie jak ekipa CD Action, przyjrzał się wcześniej pracy CD Projekt RED w warszawskim studiu.

Poza tym, że zwiedził część miasta krasnoludów, Vergen, próbował swoich sił w kościanym pokerze i siłowaniu się na rękę, w zapowiedzi można znaleźć jeszcze inne interesujące kwestie:

uporządkowano, w rozmowie nie wybierasz już kompletnych opcji dialogowych, zamiast tego klikasz na wyraziste, krótkie streszczenia.

Więcej mięcha znajdziecie w rozwinięciu tego newsa.

"w trakcie walki nie należy przełączać się pomiędzy różnymi stylami walki." - Nie należy, czy nie ma takiej możliwości?

Dowiadujemy się również, że pojawi się dodatkowy Znak, natomiast tryb pauzy nie zatrzymuje całej akcji, a znacznie ją spowalnia. Będziemy mogli modyfikować zbroję, pojawi się nowy system skradania się... oczywiście nie ujawniono wszystkich niuansów.

Na koniec dodano jeszcze, iż: "Społeczność modderska pokocha to narzędzie" - Co to oznacza, możemy się domyślić.