Wywiad z Tomkiem i aktualizacja galerii

News - Wiedźmin 2 PC

W końcówce zeszłego już roku, serwis bit-tech.net dostarczył nam wywiad ze starszym producentem w CD Projekt, Tomaszem Gopem. Tematy pokrywały DRM i DLC, oczywiście w kontekście Wiedźmina 2. Większość z wydobytych informacji jest już nam znana, dlatego przetłumaczyliśmy jedynie fragment rozmowy. Więcej znajdziecie w rozwinięciu newsa.

Bit-Gamer: Czy w ogóle pracujecie nad zmianą istniejących już postaci? Zauważyliśmy, że Geralt został poddany modyfikacji i zmienił się wizualnie odkąd ogłoszono prace nad grą.

Tomek: To naturalny postęp. Z nowym silnikiem, nową grafiką i, co najważniejsze, zupełnie nowym rozdziałem w fabule, chcieliśmy jedynie przeprojektować rzeczy. Możesz spodziewać się, że każdy, kogo znasz z Wiedźmina, otrzyma nowy, świeży wygląd.

Wszakże, ludzie przebierają się, golą się/rosną im włosy, czy nawet tyją - to wszystko może stać się na przestrzeni miesięcy i lat. Upłynie czas, który wszystko to uzasadni w naszej historii.

W nowy rok wchodzimy wraz z mega aktualizacją galerii screenów z drugiej części Wiedźmina. Nie są to zupełnie nowe shoty, ale grafiki w znacznie lepszej jakości i w rozdzielczości 1920x1080 pikseli (!), które zastąpiły małe i niezbyt wyraźne zrzuty z gry. Niektórzy spostrzegą również kilka screenów, które wcześniej nie znalazły się w naszej galerii. Każdy obrazek można pobrać przyciskiem obok "lupy" w widoku szczegółowym. Zapraszamy do oglądania!

Wiedźmin 2