Nie styczeń, nie marzec, tylko maj!

News - Wiedźmin 2 PC

17 maja 2011 roku. Imieniny obchodzą m.in. Sławomir i Wiktor. A urodziny? Wiedźmin 2: Zabójcy Królów. Tak, nie mylicie się, CD Projekt oficjalnie potwierdził datę wydania sequelu wieśka. Z jednej strony szkoda, bo gra wyszłaby dwa miesiące wcześniej, z drugiej jednak, tej lepszej, daje to więcej czasu na dopracowanie drugiego dziecka REDów.

Ponadto na czwartkowej konferencji dowiemy się więcej o pre-orderach oraz kontrowersyjnym temacie - DRM w Witcherze 2. Jak komentuje tę wiadomość Adam Badowski? Przeczytajcie w rozszerzeniu newsa!

Zdecydowaliśmy się przesunąć datę premiery o kilka tygodni z końcówki pierwszego kwartału 2011 na 17 maja, aby zyskać dodatkowy czas na jak najlepsze dopracowanie gry" - powiedział Adam Badowski, szef projektu „Wiedźmin 2" - „Oczywiście zdajemy sobie sprawę z tego, że gracze chcieliby dostać drugą część „Wiedźmina" najszybciej jak to możliwe, więc nam nadzieję, że nam to wybaczą. Wierzymy, że ten dodatkowy czas pozwoli nam maksymalnie doszlifować grę, tak aby dostarczyć maksymalnie dopracowany produkt