Niesamowity audiobook "Wiedźmin: Krew Elfów"!

News - Wiedźmin

Tego mało kto się spodziewał, mało kto w ogóle pomyślałby o takim newsie w zwyczajny dzień. Zapraszamy do rozwinięcia!

Wygraj książkę Wiedźmin: Sezon Burz!

Wydawnictwo Fonopolis ogłosiło, że pracuje nad audiobookiem książki Wiedźmin: Krew Elfów. Całość jest o tyle ciekawa, że oprócz usłyszenia głosów znanych aktorów - m.in. Henryka Talara czy Mariusza Bonaszewskiego, usłyszymy zwykłych ludzi, fanów twórczości ASa!

I tu pojawia się pytanie, w jaki sposób można wziąć udział w takim przedsięwzięciu? Otóż wydawca pokusił się o zrobienie aukcji z fonoRolami, dzięki którym mamy przepustkę na plan dźwiękowy. Wszystkie aukcje są dostępne poprzez serwis Allegro.pl i wystawione w formie licytacji. Ceny doszły do poziomu ok. 550zł.

Jeśli czujecie, że macie to coś w głosie, bądź jesteście fanami twórczości Andrzeja Sapokowskiego i macie ochotę dołożyć cegiełkę do audiobooka - to zapraszamy tutaj.

Na zakończenie oświadczamy, że Warownia Starego Morza poleca gorąco ten produkt, który możecie kupić w cenie 35zł - tutaj! Premiera jesienią 2014 roku!

Czymże byłby dobry news bez standardowego pytania i filmiku? Tak więc, jak Wam się podoba pomysł audiobooka z udziałem fanów?