Test wiedzy z uniwersum Wiedźmina #02 – druga tura pytań

News - Wiedźmin

Wspólnie z naszym partnerem, sklepem abasim.pl, mamy przyjemność zaprosić Was do udziału w konkursie, w którym można wygrać grę Grand Theft Auto IV. Sprawdźcie, co trzeba zrobić, aby ją zdobyć!

Zadanie konkursowe polega na tym, aby jak najszybciej odpowiedzieć na poniższe pytania związane z uniwersum Wiedźmina. Odpowiedzi na pytania konkursowe należy przesyłać na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. z dopiskiem w temacie maila „konkurs”. Więcej informacji znajdziecie w regulaminie.

Aktualne pytania:

6. Kto wspomina Leo Bonharta w Wiedźminie 1?

7. Jakie państwo Wiedźminlandu zostało zaatakowane tak jak Polska podczas drugiej Wojny Światowej?

8. Komu Ciri przejechała łyżwami po palcach?

9. Jaka była regularna jednostka wojsk Kaedwen?

10. Jakiego bohatera z Harrego Pottera spotykamy w III rozdziale Wiedźmina 2?

Pytania z poprzednich tur (czyli nieaktualne) i odpowiedzi do nich:

1. Co według wieśniaków sprzedaje Abigail? Przednią maść na czyraki.

2. Gdzie wykonujemy misję "Wór pełen piór"? W akcie drugim gry Wiedźmin 2, w okolicach Verden u Eltona, który ma chatkę przy kamieniołomie (harpie na pióra zabijamy w kamieniołomie).

3. Kto przez długi okres czasu był koszmarem Ciri? Rycerz z hełmem ze skrzydłami drapieżnego ptaka - Cahir.

4. Jakie zwierzątko miał Vysogota? Kota.

5. Gdzie i kiedy w grze Wiedźmin 1 po raz pierwszy spotykamy Zoltana? Na podgrodziu przy rzece, gdy napadają go rasiści.

Wygrywa osoba, która jako pierwsza prześle największą liczbę prawidłowych odpowiedzi. Każda pierwsza najszybciej nadesłana prawidłowa odpowiedź daje 1 punkt. Nawet jeżeli minie już sporo czasu od startu konkursu, a zna się odpowiedź na któreś z pytań, to warto przesłać odpowiedź, ponieważ im większa ilość zgłoszeń (czyli popularność konkursu), tym szybciej wystartuje następny konkurs :-)

Prosimy o niezamieszczanie odpowiedzi w komentarzach!

Ranking:

Vadi - 1 punkt

Kacper Wąsowski – 1 punkt

dominus4 - 1 punkt

Krzysztof Farbi - 1 punkt

Igor Szewadzucki - 1 punkt

REGULAMIN:

 1. Nagrodę w konkursie sponsoruje sklep abasim.pl.
 2. Nagrodą w konkursie jest egzemplarz gry Grand Theft Auto IV w wersji PC.
 3. Łączny koszt nagrody to około 60 złotych.
 4. Organizatorami konkursu jest portal witchersite.pl oraz sklep abasim.pl.
 5. Konkurs rozpocznie się 11 października i będzie trwał do 14 października 2013 roku.
 6. Ogłoszenie wyników nastąpi 15 października 2013 roku.
 7. Przedmiotem konkursu jest jak najszybsze udzielenie odpowiedzi na jak największą ilość pytań konkursowych związanych z uniwersum Wiedźmina. Kolejne tury konkursu z następnymi pytaniami będą pojawiały się na Warowni codziennie przez najbliższe 2 dni (sobota i niedziela). Ogólnie wszystkich pytań konkursowych będzie 20.
 8. Każda pierwsza najszybciej nadesłana prawidłowa odpowiedź daje 1 punkt.
 9. Uczestnikami konkursu nie mogą być pracownicy abasim.pl oraz redaktorzy portalu Witchersite.pl.
 10. Odpowiedzi na pytania konkursowe należy przesyłać na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
 11. Zwycięzcą zostanie osoba, która jako pierwsza prześle największą liczbę prawidłowych odpowiedzi, a tym samym uzyska najwięcej punktów. To do niej powędruje nagroda.

Zapraszamy do udziału i życzymy powodzenia!

...

Opinia redakcji o grze Grand Theft Auto IV:

GTA 3 wprowadziło najpopularniejszą serię Rockstara w erę grafiki trójwymiarowej, a GTA 4 w epokę next gen. Pomimo tego, że od premiery tej produkcji minęło już prawie 5 lat, to nadal rozmach czwartej części gangsterskiej sagi robi ogromne wrażenie. Wiarygodnie odwzorowane tętniące życiem miasto Liberty City, genialnie opowiedziana historia, wyraziste postacie i do tego wszystkiego, to co najważniejsze, czyli ogromna przyjemność płynąca z rozrywki... Krotko mówiąc – w GTA 4 trzeba zagrać!

Informacje o sponsorze:

Abasim.pl to internetowy sklep z grami na PC oraz konsole. Stworzony dla graczy oraz miłośników elektronicznej rozrywki. Bogata oferta to najnowsze wydania jak i klasyka gier.

Abasim.pl = wysoka jakość obsługi. Co to znaczy w praktyce? Po pierwsze – zadowolenie Klienta, które jest dla Nas najistotniejsze – Między innymi to wyróżnia Nas na tle konkurencji. Po drugie – proste zasady zwrotów i reklamacji (Dział reklamacji, co prawda obrósł kurzem z powodu braku pracy, ale czerwony guzik jest w pogotowiu) i po trzecie – atrakcyjna cena, jesteśmy jednym z tańszych sklepów na rynku gier w internecie, a to pozwoli na zaoszczędzenie na kolejną dawkę elektronicznej rozrywki ;). Warto dodać, że w sklepie znajdziesz stały dział promocji, dodatkowo co jakiś czas wysyłamy do naszych Klientów kupony rabatowe.

Wszystkie oferowane gry są nowe, w fabrycznej folii. Produkty pochodzą z oficjalnych kanałów dystrybucji. Nie sprzedajemy używanych gier.

Jako jeden z niewielu sklepów z grami, produkty wysyłamy w firmowych opakowaniach kartonowych, produkt zabezpieczamy folią bąbelkową.