Układamy Wiedźmińskie puzzle oraz wstępne info o konkursie

News - Wiedźmin

Około dwa tygodnie temu informowaliśmy Was o zdobyciu Wiedźmińskich puzzli ze sklepu GameLord. Z kolei dziś chcielibyśmy krótko podzielić się naszą opinią na temat jakości samego produktu, zaprezentować materiał zdjęciowy prezentujący puzzle i ich układanie oraz krótki komentarz wideo na ich temat. Zapraszamy!

Zacznę od tego co najważniejsze, czyli jakości Wiedźmińskich puzzli. W mojej skromnej opinii jest ona bardzo wysoka, poczynając już od ekskluzywnego pudełka, mogącego konkurować z tymi, z edycji kolekcjonerskich Wiedźmina 1 i Wiedźmina 2, a kończąc na 1500 świetnie wykonanych elementach. Niektórzy mogą twierdzić, że półtora tysiąca puzzli, to trochę mało, jednak uspokajam – puzzle z racji tego, że są utrzymane w mocno jednolitej kolorystyce (na finalnym obrazie tego, tak nie widać) układa się bardzo długo. Osobiście układałem je w dużej mierze wspólnie ze znajomymi, ale i tak zajęło nam to, co najmniej osiem godzin! Oczywiście wpływa to pozytywnie na moją finalną ocenę puzzli, bo przecież im więcej czasu trzeba poświęcić na ich układanie tym lepiej, bo satysfakcja z ułożenia większa :-)

Podsumowując, polecam wszystkim fanom Wiedźmina prezentowane tutaj puzzle. Oczywiście pod warunkiem, że interesuje Was tego typu rozrywka.

Poniżej materiał zdjęciowy prezentujący układnie egzemplarza Dzikiego Gonu:

Na samym końcu chciałbym zaprosić wszystkich do obejrzenia krótkiego komentarza wideo dotyczącego puzzli. Jest on pierwszym materiałem filmowym w historii Warowni, więc mogę napisać, że swego rodzaju historycznym ;-) Jeszcze raz zapraszam do miłego oglądania i słuchania.

Aha, wszelkie uwagi, konstruktywna krytyka mile widziane, bo im ich więcej, tym na przyszłość lepiej ;-)

Informacje dotyczące konkursu związanego z Wiedźmińskimi puzzlami pojawią się, gdy tylko uda się nam ustalić szczegóły ze sponsorem (czyli najpewniej jeszcze w tym tygodniu). Pamiętajcie, że im będzie większa liczba komentarzy pod tym newsem, i im będzie większa liczba „lajków” wiadomości na Facebooku, tym zarazem większa szansa na to, że już w najbliższym czasie wystartuje konkurs, w którym do wygrania będzie jeden z zestawów Wiedźmińskich puzzli.

Za dostarczenie nam egzemplarza książki do recenzji serdecznie dziękujemy sklepowi GameLord znajdującemu się przy ulicy Piotrkowskiej 101 w Łodzi.

...

Informacje o sponsorze:

Sklep internetowy GameLord został uruchomiony jako rozszerzenie fizycznego Klubu i Sklepu z Grami – GameLord, który działa od 1998 roku. To ponad 12 lat doświadczenia w organizowaniu rozgrywek i wspieraniu rozwoju szeroko rozumianych gier kolekcjonerskich, strategicznych i modelarskich. Naszym celem jest fachowe i kompetentne zaspokojenie potrzeb każdego klienta w zakresie tego typu gier.

GameLord – Sklep i Klub z grami

ul. Piotrkowska 101

90-425 Łódź

tel./fax: +48 42 63 111 61. Otwarte: codziennie od godziny 11.00 do 19.00