Zdobyliśmy Wiedźmińskie puzzle

News - Wiedźmin

Wczoraj byłem w sklepie GameLord przy ulicy Piotrkowskiej 101 w Łodzi i otrzymałem tam dość duże opakowanie. W środku znajdował się nowiutki egzemplarz Wiedźmińskich puzzli pt. Dziki Gon. Jeżeli jesteście ciekawi, jak wygląda oraz przede wszystkim, jakie są dalsze perspektywy na Warowni związane z Wiedźmińskimi puzzlami, to zapraszam do rozwinięcia.

Oto zdjęcie:

Jeżeli chodzi o plany odnośnie Wiedźmińskich puzzli, to w przyszłym tygodniu (dopiero wtedy, ponieważ w czwartek wyjeżdżam na tygodniowe wczasy na wybrzeże, a niestety w jeden dzień nie da się ułożyć tych puzzli) na Warowni pojawi się news z materiałem zdjęciowym z ich układania i może jakimś krótkim komentarzem wideo. Jeżeli chodzi o dalsze plany (czyli takie wykraczające poza najbliższe dwa tygodnie), to im będzie większa liczba komentarzy pod tym i następnym newsem, i im będzie większa liczba „lajków” wiadomości na Facebooku, tym zarazem większa szansa na to, że już w najbliższym czasie wystartuje konkurs, w którym do wygrania będzie jeden z zestawów Wiedźmińskich puzzli.

Zapraszam więc do dyskusji o puzzlach, o tym, że ich sugerowana cena to aż 60 zł, o różnych wiedźmińskich gadżetach, o tym dlaczego wybrałem egzemplarz z Dzikim Gonem, a nie z Triss, czy choćby spekulowaniu, jak to fajnie jest pracować w sklepie zajmującym się dystrybucją tego typu rzeczy! :-)

Za dostarczenie nam egzemplarza książki do recenzji serdecznie dziękujemy sklepowi GameLord znajdującemu się przy ulicy Piotrkowskiej 101 w Łodzi.

...

Informacje o sponsorze:

Sklep internetowy GameLord został uruchomiony jako rozszerzenie fizycznego Klubu i Sklepu z Grami – GameLord, który działa od 1998 roku. To ponad 12 lat doświadczenia w organizowaniu rozgrywek i wspieraniu rozwoju szeroko rozumianych gier kolekcjonerskich, strategicznych i modelarskich. Naszym celem jest fachowe i kompetentne zaspokojenie potrzeb każdego klienta w zakresie tego typu gier.

GameLord – Sklep i Klub z grami

ul. Piotrkowska 101

90-425 Łódź

tel./fax: +48 42 63 111 61. Otwarte: codziennie od godziny 11.00 do 19.00