Wiedźmińskie puzzle – wystartowała przedsprzedaż

News - Wiedźmin

Niedawno informowaliśmy o tym, że jeszcze w kwietniu CDP.pl wprowadzi na rynek pierwsze cztery zestawy Kolekcjonerskich Puzzli Fantasy, teraz wiemy już ile przyjdzie za nie zapłacić oraz gdzie można je przedpremierowo zamówić. Niestety nie mamy w tym temacie najlepszych wieści…

Każdy z czterech zestawów Wiedźmińskich puzzli został wyceniony na 59,99 zł. Razem z przesyłką daje to minimum 68 złotych za zestaw. Ałć.

CDP.pl za pośrednictwem Facebooka cenę puzzli tłumaczy w ten sposób:

Zwyczajne puzzle 1500 elementów pakowane w szare pudełko, bez żadnych dodatków i ze zdjęciem jeziorka albo fok na plaży kosztują zazwyczaj około 25 - 35 zł. Czasem na marketowych wyprzedażach można kupić je taniej. Puzzle lepszej jakości, zapakowane w porządne pudełko i z obrazkiem na popularnej licencji (np. z filmu) to już wydatek 40 - 60 zł. My oferujemy atrakcyjnie wydane, bardzo wysokiej jakości zestawy z atrakcyjnymi obrazami pochodzącymi z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon i Wiedźmin 2: Zabójcy Królów. Decyzja o zakupie należy do Was :-)

Wiedźmińskie puzzle można zamówić w przedsprzedaży wyłącznie tutaj na specjalnej stronie CDP.pl. Każdy, kto zakupi puzzle przed premierą, otrzyma kolekcjonerską monetę nilfgaardzkiego grosza.

Wizualizację puzzli w wysokiej jakości można obejrzeć tutaj.

A Wy co myślicie o nowej kategorii produktów od CD Projektu?