Nadchodzą puzzle z Wiedźminem!

News - Wiedźmin

Podczas marcowej konferencji spółki CD Projekt firma zapowiedziała, że jeszcze w tym roku wprowadzi na rynek „gry bez prądu” oparte o markę Wiedźmin. Dziś został uchylony rąbek tajemnicy – już w połowie kwietnia do sklepów trafią pierwsze cztery zestawy kolekcjonerskich puzzli. Sprawdźcie, o co dokładnie chodzi.

Wizualizację puzzli w wysokiej jakości można obejrzeć tutaj.

Jeżeli chodzi o konkretne dane, to puzzle zawierają 1500 elementów, ich format to 85 x 58 cm, a w pudełku znajdziemy również plakat z obrazka mający ułatwić układanie oraz unikatowy klucz identyfikujący, który w przyszłości pozwoli na udział w specjalnych akcjach promocyjnych oraz na odkrycie pewnej tajemnicy ukrytej w puzzlach. Niestety cena nie została jeszcze ujawniona. Jednak patrząc po cenach innych zestawów zakładam, że będzie ona na poziomie 30-40 złotych. Więcej informacji dotyczących puzzli (z listą sklepów prowadzących sprzedaż na czele) należy wyglądać w najbliższej przyszłości na stronie sklepu CDP.pl.

Osobiście jestem fanem układania puzzli (świetna zajęcie!), więc… teraz ostre przygotowania do maturki, a po maju się zobaczy i kto wie, czy się samemu nie zabiorę… Szkoda tylko, że tych elementów tak mało :-(

Oczywiście powyższe puzzle, to dopiero początek – zapowiadana na konferencji duża „gra bez prądu” nie została póki co ujawniona, choć osobiście spekuluje się, że chodzi o grę karcianą osadzoną w uniwersum Wiedźmina.