Złe recenzje "Wiedźmina: Versus"

Dodano: 07.04.2011 / autor: Administrator
News - Wiedźmin

Pamiętacie Wiedźmina: Versus? Dla przypomnienia: chodzi o wersję Wiedźmina na iPhone'y i iPody. Z początku dobrze zapowiadający się projekt one2tribe i CD Projektu, dzisiaj otrzymuje coraz więcej nieprzychylnych recenzji. Czy Versus to niewypał?

Więcej w rozwinięciu newsa.

GamePro nie zostawiło na iPhonowym Wiedźminie suchej nitki. Rezultat? 1 na 5 gwiazdek. Slide to Play również nie było zadowolone, nieco lepiej, ale wciąż słabo - 2/5 punktów. Krytycy z TouchMyApps ocenili Wiedźmina: Versus na "Tap It", co również nie jest najlepszą notą. Jedynie 148Apps dało trochę nadziei, że projekt ten nie jest kompletną klapą - końcowy wynik: 3,5/5.

Entuzjazmem napawają nas jedynie krytycy z Gram.pl. Versusowi dali aż... 8/10 punktów. Swoją decyzję argumentują w ten sposób:

    Zalety:
  • przyjemna i wciągająca rozgrywka
  • darmowa zabawa
  • nie ograniczana zbytnio przez elementy premium
  • atrakcyjna cena klienta gry.
    Wady:
  • brak wsparcia dla Game Center
  • grafika nie wyświetla się w trybie Retina Display.

Jak widzimy, zalety znacznie przewyższają wady, jakże więc to jest, że krytycy z Gram.pl ocenili Wiedźmina: Versus tak wysoko, a ich zagraniczni koledzy tak nisko? To pytanie pozostaje zagadką.

Chcecie sami sprawdzić jaki tak naprawdę jest Wiedźmin: Versus? Możecie kupić go za 0,99$. A moze ktoś z Was już go przetestował? Podzielcie się wrażeniami.

Dla ciekawskich: chcecie przeczytać recenzje wyżej wymienionych serwisów? Kliknijcie na odnośniki poniżej.