Wiedźmińska Gra Terenowa w okolicach Krakowa

News - Wiedźmin

Już 12 marca nieopodal Krakowa będzie miał miejsce projekt społeczny "On the Trail" składający się z fabularnej gry terenowej oraz fantastycznej osady wraz z karczmą, w której będzie można odpocząć, postrzelać z łuku, czy też spotkać cosplayerów (a i również rozegrać partyjkę Gwinta). Oczywiście wszystko to w klimacie uniwersum Wiedźmina. Wstęp na imprezę jest bezpłatny! Szczegóły w rozwinięciu newsa.

GDZIE? Gospoda Nad Zimną Rzeczką, Kłokoczyn, ok. 30 km od centrum Krakowa. Staramy się załatwić transport specjalnie dla graczy, lecz na razie zamieszczamy informację jak dojechać na miejsce na własną rękę. MPK: autobus 229 Salwator - Kamień (przyst. KŁOKOCZYN nż)

Aby wziąć udział w naszym wydarzeniu należy wypełnić poniższy formularz zgłoszeniowy do 09.03.2016, jednakże najlepiej to zrobić od razu: link.

Dla osoby, która zachęci 9 innych osób do wzięcia udziału w naszej grze przewidujemy nagrodę w postaci oficjalnej koszulki. Będziemy to weryfikować na podstawie formularza zgłoszeniowego, gdzie będzie miejsce, aby wpisać imię i nazwisko osoby, która zachęciła Cię do pojawienia się na On the Trail.

Jako że w grze będą brać udział zespoły (maksymalnie do 6 graczy) to zachęcamy do namawiania znajomych. Jednakże na miejscu pojedyncze osoby będą miały możliwość dobrać się w grupy lub ewentualnie zagrać samodzielnie. W razie spóźnienia można rozpocząć przygodę w trakcie gry, po prostu zmniejszy się wtedy możliwość wpływu gracza na rozwój wydarzeń fabularnych.

Plan wydarzenia:

  • 11:00 - otwarcie rejestracji
  • 12:00 - rozpoczęcie gry fabularnej
  • 17:30 - zakończenie
  • 17:45 - przerwa + gorący posiłek
  • 18:15 - rozdanie nagród
  • 18:25 - afterparty
  • 20:00 - 20:30 - zakończenie

Zapraszamy do udziału!

Impreza odbędzie się pod patronatem Przewodniczącego Rady Miasta Krakowa, Gminy Czernichów oraz wielu grup zajmujących się fantastyką.