1. urodziny cdp.pl!

News - Wiedźmin

Dzisiaj sklep CDP.pl obchodzi swoje pierwsze urodziny platformy e-commerce. Z tej okazji zorganizowano konferencję, na której podsumowano miniony rok i zaprezentowano plany na przyszłość. Oprócz oficjalnej części imprezy, na uczestników czekało mnóstwo atrakcji w Narodowym Instytucie Audiowizualnym. Ponadto na oficjalnej stronie CDP.pl rozpoczęła się wielka wyprzedaż. Zapraszam do rozwinięcia.

W ubiegłym roku Dziki Gon został najlepiej sprzedającą się polską grą, a seria Wiedźmin cieszy się już milionem sprzedanych egzemplarzy w naszym kraju!

Jeżeli wcześniejsze wyprzedaże nie wysuszyły Wam portfelów, to serdecznie zapraszam Was tutaj. Promocja trwa do końca tygodnia. Pochwalcie się w komentarzach swoimi zdobyczami.

CDP.pl życzymy wszystkiego najlepszego, kolejnych lat na rynku, co najmniej tak dobrych, jak miniony, rozwoju oraz ogromu nowych pomysłów.

PS W sekrecie powiem Wam, że możecie liczyć na małą relację z tego wydarzenia, gdyż na miejscu są Łukasz i Michał. Mogę zapewnić, że nie pominą żadnej informacji dotyczącej Wiedźmina. ;-)