Zbliża się premiera serialowego Wiedźmina?

News - Wiedźmin

Wiedźmin ostatnimi czasy triumfuje na świecie w postaci rewelacyjnej trzeciej odsłony komputerowych przygód Geralta z Rivii. Produkcja zgarnia setki nagród, a zarazem znikąd Tomasz Bagiński, czyli reżyser każdego intra w Wiedźmińskiej trylogii, zapowiedział swój film osadzony w tym uniwersum. Teraz dowiedzieliśmy się jeszcze ciekawszej informacji odnośnie przeniesienia Geralta na ekrany telewizorów. Najlepszy w tym wszystkim jest fakt, że tym razem uwikłany jest sam CD Projekt! Zobaczcie koniecznie o co chodzi.

Cała informacja wynikła z newsa, którego podała firma LA Casting. Rozpoczął się bowiem casting do aktorskiej produkcji w świecie Wiedźmińskim. Najciekawsze, że w całość zaangażowany jest CD Projekt. Produkcją zajęła się firma Petrol Advertising - ludzie, którzy znani są z przenoszenia gier komputerowych do świata filmów. Nie wiemy co to jest, ale możliwe, że będzie to mini-serial, bądź kolejny materiał promujący najnowszą, grową odsłonę przygód Geralta.

Zdjęcia mają rozpocząć się już 28 stycznia. Według informacji castingowych w produkcji zobaczymy Geralta, Ciri, Triss Merigold i Yennefer! Pozostaje tylko czekać! Dajcie znać w komentarzach co o tym sądzicie. PS Warzoch wrócił na włości. ;-)