Fonopolis organizuje wiedźmiński quiz! [AKTUALIZACJA]

News - Wiedźmin

Za pośrednictwem aplikacji w serwisie Facebook twórcy wiedźmińskich słuchowisk - firma Fonopolis - zorganizowali test wiedzy z uniwersum Wiedźmina, w którym można wygrać audiobook "Czas pogardy". Szczegóły w rozwinięciu newsa.

Żeby wygrać słuchowisko trzeba prawidłowo odpowiedzieć na 10 pytań konkursowych w jak najszybszym czasie. Dwie osoby, które w rankingu osiąganą najwyższe wyniki, otrzymają "Czas pogardy" na płycie CD. Quiz znajdziecie tutaj. Prosimy nie podawać pytań i odpowiedzi na nie w komentarzach. Konkurs potrwa do 23 października włącznie. Informujemy również, że niestety w pytaniu dotyczącym miejsca z którego pochodził Geralt jest błąd.

Ten quiz to zarazem zapowiedź podobnego, który już niedługo odbędzie się na Warowni. Na ten moment zdradzimy tylko, że szykujemy trudniejsze pytania i w większej ilości. :-)

Nasze pierwsze wrażenia dotyczące słuchowiska "Wiedźmin: Czas pogardy" znajdują się pod tym linkiem (pełna recenzja już niebawem), z kolei samo słuchowisko można zamówić tutaj.

[AKTUALIZACJA]

Błędne pytanie już zostało wyrzucone, a na jego miejscu pojawiło się nowe, więc warto powtórnie zrobić quiz.