Już niedługo premiera słuchowiska Wiedźmin: Czas pogardy

News - Wiedźmin

W ciągu ostatnich miesięcy przyćmionych najpierw przez przygotowania do premiery ostatniej części komputerowych przygód Białego Wilka, a potem sukces gry, twórcy wiedźmińskich słuchowisk z Fonopolis przenosili w świat dźwiękowej wyobraźni kolejny tom Sagi. Wszelkie szczegóły dotyczące nadchodzącej produkcji Wiedźmin: Czas pogardy znajdziecie w rozwinięciu materiału. Zapraszamy!

Wygraj książkę Wiedźmin: Sezon Burz!

Premiera słuchowiska odbędzie się na przełomie sierpnia i września, jednak osoby, które zdecydują się je zamówić w przedsprzedaży na stronie producenta (link), otrzymają pierwsze trzy rozdziały już teraz. Za reżyserię Czasu Pogardy, podobnie jak poprzednich wiedźmińskich produkcji, odpowiada dyrektor Teatru Polskiego Radia - Pan Janusz Kukuła. Podczas słuchania oczywiście nie zabraknie muzyki skomponowanej przez Adama Skorupę i Krzysztofa Wierzynkiewicza.

W głównych rolach ponownie usłyszymy Krzysztofa Banaszyka (Geralt z Rivii), Krzysztofa Gosztyłę (narrator), Annę Dereszowską (niezrównaną (!) jako Yennefer), Sławomira Packa (Jaskier) oraz Joannę Pach-Żbikowską (Ciri). Jako ciekawostkę napiszę, że wystąpi Anna Cieślak, która podłoży głos Filippie Eilhart, a którą znamy z roli Ciri w Wiedźminie 3.

Słuchowisko Czas pogardy w przedsprzedaży, w atrakcyjnej cenie od 34,99 złotych (wersja pudełkowa za 39,99 złotych) możecie zamówić tutaj. Wspomnę jeszcze, że podobnie, jak i przy poprzednich tytułach, tak i teraz Fonoplis szykuje specjalną nową okładkę Czasu pogardy. Lecz tą przyjdzie nam zobaczyć dopiero w dniu premiery słuchowiska.

Na koniec zapraszam do zapoznania się z naszymi archiwalnymi recenzjami wiedźmińskich słuchowisk: