CD Projekt RED rozpoczyna PROJEKT STAŻ

News - Wiedźmin

Jeżeli marzycie o pracy w branży gier, a nie macie jeszcze za sobą pierwszego doświadczenia, to mamy dobrą wiadomość. Mianowicie tydzień temu twórcy komputerowego Wiedźmina uruchomili płatne programy stażowe w działach: kodu i silnika, animacji, tworzenia lokacji, tworzenia postaci, testerów silnika, PR oraz globalnej produkcji. Szczegóły w rozwinięciu.

Oficjalny opis PROJEKTU STAŻ:

PROJEKT STAŻ to inicjatywa mająca na celu przyjęcie do naszego studia młodych i utalentowanych ludzi, którzy nie mieli jeszcze okazji zdobyć doświadczenia zawodowego, a którzy chcieliby związać swoją przyszłość z branżą gier wideo.

CD projekt RED standardowo poszukuje kreatywnych ludzi z talentem, energią, pasją i chęcią do nauki. Jednak warunkiem koniecznym do wzięcia udziału w programie jest również biegła znajomość języka angielskiego. Osoby, które pozytywnie przejdą proces rekrutacji dostaną się na trzymiesięczny płatny staż w siedzibie firmy w Warszawie, a po jego odbyciu najbardziej utalentowanym kandydatom twórcy Wiedźmina zaoferują stałą pracę w studiu.

Szczegółowe informacje znajdziecie na oficjalnej stronie projektu tutaj.

Na koniec jeszcze napiszę, że samemu od 1 lipca odbywam praktyki jako tester gier w studiu Artifex Mundi. Co to za firma i dlaczego akurat w niej? Dlaczego na takim stanowisku? Jak wygląda standardowy dzień pracy? Odpowiedź na te i inne pytania, to już temat na osobny artykuł, który pewnie w drugiej połowie miesiąca powstanie. Teraz tylko krótko napiszę - uwierzcie atmosfera i warunki pracy są niczym z pracy marzeń. Dlatego też jeżeli macie możliwość, to warto wziąć udział w PROJEKCIE STAŻ u twórców Wiedźmina. :-)