Nowa kolekcja wiedźmińskich puzzli już w sprzedaży

News - Wiedźmin

Do sprzedaży trafiły dzisiaj trzy nowe wzory puzzli z motywami z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon oraz Wiedźmin 2. Pierwszy zestaw przedstawia Geralta, drugi generałów Dzikiego Gonu, a ostatni Triss Merigold (dlaczego nie Yennefer?!) w pościeli. Więcej szczegółów w rozwinięciu.

Geralt z Rivii

Wygraj książkę Wiedźmin: Sezon Burz!

Generałowie Dzikiego Gonu

Wygraj książkę Wiedźmin: Sezon Burz!

Triss Merigold

Wygraj książkę Wiedźmin: Sezon Burz!

Każdy zestaw puzzli zawiera 1500 elementów i kosztuje 59,99 złotych. Można je kupić tutaj.

Ponadto CDP.pl poinformowało dzisiaj o kolejnym sukcesie Wiedźmina na polskim rynku. Tym razem chodzi o grę planszową, której większa część nakładu premierowego sprzedała się w ciągu dwóch tygodni! Niestety dystrybutor nie ujawnił żadnych danych liczbowych dotyczących wielkości nakładu planszówki.

Dla przypomnienia grę planszową "Wiedźmin: Gra Przygodowa" można kupić w cenie 178,99 złotych w sklepie Gamelord tutaj. Z kolei produkcję w wersji pudełkowej można nabyć wyłącznie w sklepach Media Markt oraz Saturn w cenie 39,99 złotych lub w wersji cyfrowej w sklepie CDP.pl.

Wygraj książkę Wiedźmin: Sezon Burz!

Nasze pierwsze wrażenia z gry możecie przeczytać tutaj, z kolei jej unboxing można obejrzeć tutaj. Przed świętami pojawi się również na Warowni recenzja planszowego Wiedźmina.