Wiedźmin: Gra Przygodowa - dziś wielka premiera!

News - Wiedźmin

Nareszcie! W dniu dzisiejszym byliśmy świadkami największej premiery CD Projektu w 2014 roku! Tak, dziś oficjalnie zadebiutowała planszówka Wiedźmin: Gra Przygodowa, autorstwa znakomitego Ignacego Trzewiczka. Więcej szczegółów w rozwinięciu.

Wygraj książkę Wiedźmin: Sezon Burz!

Wielką premierę skomentował producent wykonawczy planszówki - Rafał Jaki:

Niezmiernie cieszy nas to, że mogliśmy przenieść świat Wiedźmina na planszę i zaoferować efekt tego połączenia fanom przygodowych gier bez prądu. Przez długi czas pracowaliśmy z Ignacym Trzewiczkiem, Fantasy Flight oraz Can Explode, aby stworzyć idealny tytuł zarówno dla graczy, którzy stawiają pierwsze kroki w świecie planszówek, jak i dla tych, którzy znają zarówno ten gatunek, jak i uniwersum na wskroś. Zasady są proste, lecz nie uproszczone, oprawa graficzna tworzy niesamowity klimat, a same elementy gry są najwyższej jakości. Mamy nadzieję, że tytuł wam się spodoba i spędzicie przy nim miesiące lub nawet lata.

Sam tytuł kupicie w promocyjnej cenie 34,99zł w wersji cyfrowej na komputery PC/MAC tutaj. Jeśli zapragniecie razem z przyjaciółmi zasiąść do stołu to przygotujcie spory mieszek bowiem wersję tradycyjną kupicie w cenie promocyjnej 178,99 zł tutaj!

Na koniec mogę powiedzieć, że oczekujcie na Warowni starego Morza recenzji mojego autorstwa Wiedźmina: Gry Przygodowej!

Zwiastun gry w wersji tradycyjnej

Zwiastun gry w wersji komputerowej

Oficjalny opis

Wiedźmin Gra Przygodowa to produkcja osadzona w mrocznym świecie fantasy, w której o życiu lub śmierci potrafi zdecydować garść złota, a krwiożercze potwory tylko czekają na dogodny moment, aby zatopić w graczach swoje szpony. Zanurz się w doskonale przemyślanym, kompletnym i zajmującym świecie znanym z książek oraz gier wideo. Walcz z przerażającymi potworami, wykonuj emocjonujące zadania i patrz, jak Twoja postać pnie się ku zwycięstwu. Tylko od gracza zależy, czy będzie współpracował z innymi postaciami ze świata Geralta, czy potraktuje je jak potencjalnych wrogów. Gra została zaprojektowana w taki sposób, aby zarówno wieloletni fani uniwersum Geralta, jak i początkujący gracze poczuli jego niepowtarzalny klimat, zagłębili się w pasjonującą historię i chcieli wracać do Rivii oraz innych tajemniczych krain.