Komputerowa wersja planszówki Wiedźmin: Gra Przygodowa trafi do sklepów już 5 grudnia!

News - Wiedźmin

CDP.pl podało dzisiaj szczegóły polskiego wydania komputerowej wersji opartej o uniwersum Wiedźmina planszówki (stworzonej przez Ignacego Trzewiczka). Gra trafi do sklepów już za 2 tygodnie!

Wygraj książkę Wiedźmin: Sezon Burz!

Wiedźmin: Gra Przygodowa w wersji pudełkowej na komputery PC & Mac będzie miała premierę już 5 grudnia (wersja cyfrowa 27 listopada). Polskie wydanie będzie wzbogacone mapą świata gry.

Produkcja zaoferuje Graczom różnorodne zadania i szereg wyzwań, takich jak: walka z potworami, gromadzenie złota podczas niebezpiecznych misji, wykrywanie spisków i poznawanie historii napotkanych postaci (np. wiemy, że pojawi się Rience). W grze będziemy mogli wcielić się w Geralta z Rivii, Jaskra, Triss Merigold lub Yarpena Zigrina. Każda z postaci będzie dysponować innymi umiejętnościami (które będzie można rozwijać) oraz unikalnym zestaw kart rozwoju.

Grę w wersji pudełkowej można będzie kupić wyłącznie w sklepach Media Markt oraz Saturn w cenie 39,99 złotych.

Nasze wrażenia z wersji beta opisywanej tutaj komputerowej wersji planszówki Wiedźmin: Gra Przygodowa możecie przeczytać tutaj.

Przypominamy, że tradycyjną wersję gry planszowej można zamówić w atrakcyjnej cenie 178,99 złotych w sklepie Gamelord tutaj.

Na koniec mam do Was pytanie, ponieważ coś tu wydaje mi się być nie do końca normalne, a mianowicie granie w gry planszowe na komputerze... Co o nim myślicie? Zapraszam śmiało do dyskusji! :-)