Nadchodzi słuchowisko Wiedźmin: Dom ze Szkła!

News - Wiedźmin

Jeżeli lubicie słuchać czytane przez aktorów książki, to pewnie zainteresuje Was informacja, że Sound Tropez szykuje prawdziwy rarytas dla fanów Białego Wilka - słuchowisko będące adaptacją amerykańskiego komiksu "Wiedźmin: Dom ze szkła". Z głosem Jacka Rozenka w roli Geralta! Szczegóły w rozwinięciu.

Już trzeciego października będzie miało premierę słuchowisko będące adaptacją komiksu "Wiedźmin: Dom ze szkła". Oficjalny opis produkcji:

Geralt z Rivii, legendarny wiedźmin podczas wędrówki skrajem Czarnego Lasu spotyka Jakuba, owdowiałego myśliwego i razem wyruszają w dalszą podróż. Leśne ścieżki, a może i przeznaczenie prowadzą ich do tytułowego domu ze szkła, wielkiego i pełnego tajemnic dworu, w którym mieszka zmarła żona Jakuba oraz wiele innych dziwnych mrocznych postaci. Czy wiedźmin pokona potwory, nie ulegnie uwodzicielskim czarom, rozwiąże wszystkie zagadki? Posłuchajcie słuchowiska na podstawie komiksu Paula Tobina i Joe Querio.

Sama obsada prezentuje się tak: Jacek Rozenek (Geralt), Jan Janga Tomaszewski (Jakub) Magdalena Różczka (Vara), Magdalena Popławska (Marta), Sylwia Nowiczewska (Cmentarna Wiedźma). Trzeba przyznać, że zatrudnienie do roli Białego Wilka, znanego z polskiego dubbingu gry, Jacka Rozenka, to strzał w dziesiątkę, co świetnie widać, ekhem znaczy słychać w udostępnionym fragmencie nadchodzącego audiobooka. Miłego słuchania!

Słuchowisko Wiedźmin: Dom ze Szkła możecie zamówić tutaj. Jego cena to 30 złotych i wspomnę jeszcze, że w przedsprzedaży egzemplarze są z autografami. Kupicie? :-)

Naszą opinię o pierwszej części komiksu możecie przeczytać tutaj.