Wiedźmin: Dom ze Szkła – premiera zbiorczego wydania komiksu

News - Wiedźmin

Do tej pory ukazało się łącznie pięć epizodów nowego wiedźmińskiego komiksu o podtytule "Dom ze Szkła". Jeżeli podczas premier kolejnych zeszytów postanowiliście się wstrzymać i poczekać na pełne wydanie mamy dla Was dobrą wiadomość. Już od dziś można je nabyć w fizycznym formacie, ale niestety tylko w Stanach Zjednoczonych, natomiast w Europie zbiorcze wydanie komiksu ma się pojawić za około dwa tygodnie. W rozwinięciu czeka na Was nowy zwiastun.

Komiks Wiedźmin: Dom ze Szkła powstaje pod nadzorem CD Projekt RED i wydawcy Dark Horse Comics. Jego autorem jest Paul Tobin, natomiast za rysunki odpowiedzialny jest Joe Queiro. Mike Mignola przygotował projekty okładek.

„Podróżując na skraju Czarnego Lasu, w krainie Angrenu, wiedźmin Geralt poznaje owdowiałego mężczyznę, którego martwa i krwiożercza żona mieszka w niesamowitym dworze znanym jako Dom ze Szkła. Z jego niekończącymi pomieszczeniami i przerażeniem czającym się za każdym rogiem, Geralt będzie musiał wykorzystać wszystkie swoje wiedźmińskie umiejętności by rozwiązać tajemnice dworu i przetrwać."

Teraz czekamy na polską premierę. :-)